Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek korábban jött a...

Akiknek korábban jött a babájuk, milyen volt a terhességük, volt előjel a korai szülésre vagy váratlanul történt, esetleg volt konkrét előzmény, ami beindította?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat előre is!
2010. nov. 1. 22:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne és hogy akinél korábban jött a baba,lehetett az idegeskedésnek hozzá köze?
2010. nov. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 hónappal jött korábban. Toxémiás lettem és a dokik nem vették időben észre. :(
2010. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
sajnálom :(
2010. nov. 2. 13:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Három héttel szültem korábban, kis súllyal született a babám. Nagy mázli volt, hogy észreveték, hogy nem fejlődik, befektettek, és nemsokára megcsászároztak. Nekem ugyan gyanús volt, hogy túl kicsi a hasam, de a doki mindig legyintett rá, hogy épp elég az. (Amúgy jó nagydarab vagyok, elhiszem, hogy a látszat nem szímít.) Első baba volt, nekem sem volt tapasztalatom. Hogy mitől történt, nem tudom, az orvosok sem tudták megmondani. Szó se róla, nagyon sokáig dolgoztam (34. hétig), és elég stresszes munkám is van, de nagyon jól éreztem magam, bírtam a strapát, nem volt semmi bajom. Valószínűleg genetikai oka lehet, de az biztos, ha még egyszer terhes leszek, kiíratom magam azonnal, nem kockáztatok.
2010. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két hónappal jött korábban a babám. Szintén toxémia miatt. Nem volt semmi előjele teljesen normális volt a terheségem. A hetedik hónapban elkezdtem vizesedni és felmenta vérnyomásom. Az orvosom azonnal korházba fektetett. Egy hétig próbálták tartani a vérnyomásom gyógyszerekkel de nem sikerül szabályozni. Amikor a felső vérnyomás 200 körülre emelkedett muszáj volt kivenni a babát. Ma már egy éves és mindenben utolérte a kortársait, semmi baja szerencsére de nagy veszélyben voltunk.
2010. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
8. honapban szuletett, en elejetol veszelyeztetett terhes voltam, 6. honapig dolgoztam, majd elkoltoztunk anyosomekhoz h "konnyebb legyen". szazszor is megbantuk, szar volt veluk elni, tobbszor is felzaklattak, stressz az volt boven, minden este sirtam, lehet h ez is kozbejatszodt, en legalabbis ot hibaztatom!
2010. nov. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 37. hét elején jött, semmi előjele nem volt, magzatvíz elfolyt, nem indult be a szülés, császár. 3700 gramm, 54 centi, 10/10 apgar. lehet, hogy már nem fért el, szétrúgta magzatburkot.
2010. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a 31. héten szültem, a fájásokon kívül semmi előjel nem volt, de ez is csak olyan fájás volt mintha a baba ráfeküdt volta valamire. Mikor beértünk a kórházba, már 4 ujjnyira voltam kitágulva, rögtön császár. 1480-al és 1530-al születtek. Ma már erős és egészséges 4,5 hónapos babák. /igaz, még csak 62-es ruhát hordunk:)/
2010. nov. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

24.héten,lepényleválás,miatt sürgősséggel császároztak.

Előtte hónapokig fertőzésem volt(húgyúti),amit nem tudtak jól kikezelni.Gondolom ez terjedt tovább és okozta a lepény leválását.A babám csak pár órát élt.

2010. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
30.hét elején született 1360 grammal és 42 cm-el.Megrepedt a burok és megkellett szülnöm.Most 20 hónapos okos kisfiú aki 12 kg.
2010. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!