Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiírt nap után durva méhszáj...

Kiírt nap után durva méhszáj vizsgálat sikeresen beindította a szülést nektek?

Figyelt kérdés

Ma voltam a dokinál. Vizsgálat után közölte, hogy egy ujjnyira ki vagyok tágulva, (nem tudom, hogy neki köszönhető-e) + valamit leválasztott valamiről.

Szóltak, hogy ma vérezgetés, göcsölés előfordulhat. Ez így is lett.

Mire számíthatok?

40+1 hetes km


2011. márc. 11. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem azután kb fél órával hogy durván megvizsgált,beindult a szülés. Szerintem nálad is így lesz, legalábbis reméljük:)

2011. márc. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem ugyan nem volt manuális vizsgálat mert nem léptem túl a terminust- kiírás napját-

de ha amúgy is ki van nyílva a méhszáj és érett a baba meg fog indulni a szülés.


a leválasztott valamit ..... nyákdugó??


Szerintem egy két napon belül baba lesz ha minden igaz.!


Jó egészséget!!!

2011. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy ujjnyira voltam nyitva. A kiírás vasárnapra esett, hétfőn vizsgált meg a dokim. Aznap vérezgettem, de a szülés csak szerdán éjszaka indult be.
2011. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Adri baba ***** válasza:
100%

Egy szerdai napon vizsgált meg a doki azt mondta zárt a méhszáj,elég kellemetlen érzés volt kicsit fájt..utána barnáztam délután.

Másnap hajnalbban fájások ébresztettek!

2011. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat - tanulságos történetek :)


Már sem vérzés, sem hasfájás... viszont iszonyatosan fázom, és nincs étvágyam. (remélem nem betegség)

2011. márc. 11. 13:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1 ujjra voltam nyitva, doki két újjal "megmaszirozta" mondta hogy éjjel lehet lesz valami és lett 40+6-ra
2011. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen zárt voltam, amikor a doki nagyon nagyon megvizsgált, de csak rá 2 napra mentem szülni, szóval nekem nem a vizsgálattól indult be a szülés. Vagy lehet, nem tudom :)

6 nappal hordtam túl.

2011. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem is a 2 ujját használta... Ja, és holnap reggel megint megyek hozzá!
2011. márc. 11. 14:43
 9/12 anonim ***** válasza:
A kiírás napján engem is durván megvizsgált az orvos a magzatvíz vizsgálat után. A szülés nem indult be, 41+6 napra császároztak.
2011. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A kiírt nap utáni 10 napon, magzatvíz mintavétel után, úgy "megvizsgált" a doki, hogy csillagokat láttam! Azt mondta, hogy kb. ilyenek lesznek a fájások is :S

Ez reggel 8 körül volt, du. 6-kor jött is az első, de végül csak másnap du. 4-kor született meg a kisfiam :)

2011. márc. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!