Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azok válaszát várom, akik...

Azok válaszát várom, akik letroxot szedtek a terhességük alatt. Szülésnél hogy oldották meg?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy nekem minden reggel étkezés előtt fél órával éhgyomorra kell bevenni egy szemet, s ha pl. hajnalban jönne rám a szülés, akkor vajúdás alatt észben kell tartani vagy hogy vettétek be?

Orvost kérdeztem, azt mondta, ha szülök, akkor is vegyem be,nem hagyhatok ki egy szemet se. De ezt nem tudom így elképzelni. Meg azt hallottam szülés közben inni kell, meg szőlőcukrot szopogatni, csokit enni. S ezek előtt be kellene vennem. Lehet hülyén hangzik, de tényleg nem tudom ezt így elképzelni


2010. dec. 27. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is szednem kellett,és hidd el,ha szólsz a szülésznőnek akkor oda fog figyelni rá,nem neked kell észben tartani.Enni meg inni nem kötelező,sőt valahol nem is engedik meg.Nyugi,minden rendben lesz,ne stresszeld magad emiatt.Ez megoldható probléma.

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

2010. dec. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem estére lett meg a babám,de most gondolkodtam el,hogy másnap tuti hogy nem vettem be a gyógyszert,eszemben sem volt.Semmi baj nem lesz ha egyszer nem veszed be,emiatt ne idegeskedj már.Amúgy meg úgyis jön minden magától,lehet pont úgy szülsz,hogy otthon már beveszed,megindul majd délelőtt a szülés stb..
2010. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Idegeskedni nem idegeskedem rajta, csak valamelyik nap elgondolkoztam, hogy mi van olyankor. De ezek szerint egy nap kihagyás nem gond. Mondjuk egyszer már felejtettem el bevenni. Helyette a vasat vettem be véletlenül. Annyi gyógyszert kell szedni terhesen, hogy már néha belegabalyodok, de nem lett gond.

Amúgy nektek is terhesség alatt jött elő ez a pajzsmirigy probléma? S utána még sokáig szedtétek?

Köszönöm a válaszaitokat, s még várok tapasztalatokat, válaszokat.

2010. dec. 27. 21:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!a második vagyok.Nekem már jóval a terhesség előtt kijött a pajzsmirigy betegség.20 hetesen meg is kellett szúrni,mert nagyon nagy volt(ez viszont már a terhesség miatt).Szerencsére jóindulatú volt,igy nem okozott gondot,viszont májusban szültem,és szeptember végén meg is kellett müteni.Remélem Nálad nem okoz ilyen problémát!
2010. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Sajnálom, ami veled történt. Hát én is reménykedek ebben. Nekem előtte nem volt, s remélem hamar elmúlik. Amióta szedem, minden rendben van szerencsére.
2010. dec. 28. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Terhesség alatt nem szabad elhanyagolni a TSH vérvételt! Ha saját dokid nem csinálja meg, max. 5 hetente magándokihoz kell mennetek!

Nekem ez miatt volt már vetélésem.

Jelenleg is kismama vagyok és 1992 óta kell szedjem 175mg-ot s ez elég nagy sajnos, de hidd el, ha fél napot késel a bevétellel, az nem hatalmas nagy probléma! Vagy ha kisebb adagot szedsz, akkor beveheted előtte való éjszaka is!

Sok sikert kívánok a szüléshez!

2011. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!