Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A forró fürdő beindította a...

A forró fürdő beindította a szülést?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem nem, én túlhordással, stabil 5 perces, de nagyon enyhe görcsökkel ültem be a szülésznőm javaslatára, de nem indult be a szülés, 24 órával később elfolyt a magzatvíz. Igaz, a többi folyamat akkor sem változott, oxitocin kellett.
2011. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én is a forró fürdővel próbálkozok de semmi hatása.a baba úgy is akkor jön ha ő jönni akar.hány hetes vagy?
2011. júl. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
38+5 hetes vagyok
2011. júl. 4. 22:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. indítás előtti napon is beültem, de semmi, végül indították.
2011. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem indította be. Végső elkeseredésemben 41 hetesen már a forró fürdőben szeretkeztünk, de ez sem jött be. Utólag már tudom, hogy ezen nincs mit csodálkozni, nekem még az oxitocin sem indította be, ezért betöltött 42 hetesen megcsászároztak.
2011. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de a séta,lépcsőzés sem! Doki indított! Anyukámnak beindult tőle! Megfürdött jó forró vízben,lefeküdt dallast nézni és elfolyt a magzatvize:)
2011. júl. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem beinditotta,hanem rendszeresé tette a fájásokat,besüritette őket.

1 nap túlhordásban voltam már,reggel már keményedéssel,fájással ébredtem.

Egész nap 30 perc körüli fájásaim voltak,még nst-n is voltam,de nem jelezte a gép.

Este 7 körül lefürödtem,na innentől beállt 5 percesekre.

Vártam 1 órát,hogy nem múlik-e el.5 percre volt a kórház.

Hát nem múlt,sőt 2-3 percesek lettek belöle.20.30-ra bementünk,21.53-kor megszületett a lányom.

2011. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A forró fürdő tilos, mert lepényleválást okozhat!


Meleg fürdőt szabad venni, de nekem egyszer sem indította be a szüléseimet.

2011. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem indította be.41+3 hetesen ballonnal indították.Szuper szülésem volt!Gyors,alig fájt csak a vége volt egy kicsit húzósabb,de az kb.15 perc volt.Ja, és gátvédelemmel sikerült világra hoznom a kislányom. Szerencsés voltam nagyon.Minden szülés előtt álló kismaminak kívánom,hogy ilyen könnyű szülése legyen!
2011. júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel bocsi előre a kérdezőtől.Mit jelent a forró?Én azt szeretem ha olyan vörös vagyok mint egy rák :). Bár nem zuhanyzok ilyen meleg vízzel a baba miatt.
2011. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!