Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A cigány nők hogy bírnak...

A cigány nők hogy bírnak annyiszor szülni?

Figyelt kérdés

Mások sokszor császárral szülnek (ami, ha jól tudom korlátozza a további terhességek számát és utána még 2-3 lehet max).

Viszont cigányoknál nem ritka a 6-8-10 gyerek sem. Nekik ritkábban szükséges császározni, vagy hogy?



máj. 27. 21:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Azért köztük sincs mindenkinek 10 gyereke..... Nyilván ők is szülnek császárral. Indított szülésem volt, a vajudoban egy 17 éves cigány lány a második gyerekét szülte, könyörgött, hogy csaszarozzak meg megint, mint először, mert nem bírta a fájdalmat. Tolták is kérésre a mutobe. :D
máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ja, és amúgy nem csak a cigányoknak lehet sok gyerekük, régen ez nem volt ritka. Férjem apukajaek 16an voltak testverek, mamamek azt hiszem, 9en, nem cigányok egyikük sem.
máj. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Igen régen nem volt ritka nem cigányoknál sem a sok gyerek (én dedszüleimnél sem), mégis sokszor hallom nem cigány nőktől, hogy egészségügyi okok miatt nem vállalnak több gyereket. És nem értem, mi lehet az oka.
máj. 27. 21:18
 4/40 anonim ***** válasza:
95%

Tavaly októberben szültem császárral. A szobatársam egy roma asszony volt, akinek az ötödik!!! császármetszése volt.

Elkötötték a műtét során, hogy ne legyen több baba.

Műtét után, ahogy betolták a császáros őrzőbe, azonnal videotelefonált a családjával. Aztán, ahogy kiment az érzéstelenítő a lábából, màr pattant is fel az ágyból és ment ki cigizni és jöttek hozzá a látogatók, akikhez szaladt kifelé. Mintha nem is műtötték volna.

Én meg majd el pusztultam minden egyes mozdulatnál, olyan fájdalmam volt.

Hát így... :D

máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%
4# jajj a cigi nagy motiváció, na ez undorító...a 17 éves csaj is, akiről írtam, telefonalgatott vajúdás közben, és azért panaszkodott, mert hajnal 4 óta nem engedték ki cigizni...na ez undorító!
máj. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
5. császár??? Akkor mégis lehet többet? Vagy emberfuggő?
máj. 27. 21:20
 7/40 anonim ***** válasza:
92%
Felajánlják a 3. Császárnál az elkotest, de a beleegyezésed nélkül nem csinálhatják meg. Nincs olyan törvény, hogyha 3szor szültél már császárral, nem szulhetsz többet..ha te bevállalod, az orvosnak kutya kötelessége megcsaszarozni. Más kérdés, hogy én már a másodiktól is rettegek, brrr...🤣🤣🤣 Dehát nem vagyunk egyformák.
máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Egyik munkatársnőm is négyet akart, de háromnál megálltak, hogy nem bírja egészségügyileg...

Pedig a világon (nemcsak a ciganyokkal összevetve), de sok nepcsoportnál tudnak 10 fölötti gyermeket is megszülni a nők. Most akkor elgyengülek vagy elkenyelmesednek az ipari országokban a nők? Vagy mi lehet az oka?

máj. 27. 21:27
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
8# ja hogy te azért jöttél igazából ide, hogy szidd az "elkenyelmesedett" nőket, akik inkább császárral szülnek? Hát szégyelld magad, ennyit mondok...
máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%

Amikor én szültem egy 14 éves roma csaj volt benn. Indított szülésen, mert a cigi miatt baja volt a babának. Az orvosok teljesen ki voktak rá akadva. És tervezte a következő gyereket.

Volt benn még egy. Neki nem tudom a korát, de ranezésre max 24 lehetett. Neki a negyedik gyerek volt úton.

máj. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!