Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor indulnátok a kórházba,...

Mikor indulnátok a kórházba, ha 1.5 óra az út?

Figyelt kérdés

első baba. jövő héten megyek orvoshoz, akkor megkérdezem őt is.

a védőnő szerint amint rendszeres fájások vannak, vagy egyből ha elfolyt a víz.

nem szeretnék mentőben vagy autóban szülni, így ha indul a szülés, olyankor indulnék amikor még biztos odaérünk.


2022. júl. 17. 09:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
illetve milyenek a jósló és normál fájások? a keményedés minek számít? hogy kell a perceket számolni? 10 percenként érzem x ideig, de akkor a fájás elejétől nézem a következő fájást?
2022. júl. 17. 09:40
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Ha másfél óra az út, én kivennék egy szobát vagy lakást a kórház városában...
2022. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az sem garancia, hogy beérsz, ha azonnal indulsz. Sógornőm egy gyerekét sem szülte kórházban a 3-ból. Pedig csak 20 percre laknak a kórháztól. 2-t a mentőben szülte, az egyiket otthon, még a mentők sem értek ki.
2022. júl. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Pontosan
2022. júl. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

A jósló fájások nem rendszeresek, melegvíz hatására elmúlnak. Ha fájásokat érzel akkor érdemes beállni a zuhany alá és melegvízet engedni a hasadra, ha nem múlik el akkor szerintem így ha neked másfélóra az út akkor érdemes elindulni. (Ha elfolyik a magzatvíz akkor pedig egyértelmű, hogy egyből indulj a kórházba!)

Van egy méhösszehúzódás alkalmazás, (egy zöld színű kis ikon) amit szerintem érdemes letölteni.

2022. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó vagyok

Az alkalmazás pontos neve: méhösszehúzódás időzítő

Zöld az ikon és egy kisbaba is van rajta

Töltsd le, nézd meg, szerintem nagyon hasznos

2022. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 NTBS ***** válasza:
Szerintem az első jelnél, de nem biztos, hogy beértek.
2022. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezt azért lehetetlen megmondani, mert nem egyforma idő alatt születnek a babák. Nekem rögtön 4 perces fájásaim lettek, és csak 15 órával később született meg a fiam, pedig már oxit is kaptam.

Most így ennek fényében mondhatnám, hogy ráérsz órákkal később is, megint más 3 óra alatt megszül. Érted...

Én vagy kivennék ott szobát és 5 perces fájások után/magzatvíz elfolyás után, vagy a szülés első jelére autó és vajúdnék egy csomó ideig kórházban, ha úgy jön ki a lépés.

2022. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Nekem 5 perces fajasokkal 3 óra alatt meglett a fiam, ezt nem lehet kiszamitani
2022. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Milyen hely az ahol csak másfél órára van kórház?
2022. júl. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!