Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tejserkentésben tanácsok?

Tejserkentésben tanácsok?

Figyelt kérdés

Mennyi Mecsek teát kell meginni naponta?

Vagy mennyi Karamalz malátaitalt?

Vagy mennyi őszilevet?

Keverhetem is őket, vagy álljak rá egyre? Mellette folyadékot még mennyit? Az legyen víz?


Fejni fejjek? Milyen gyakran?


Mit tegyek még?


Nagyon a végét járom, segítsetek! Még csak 6 hetes a babám!!!


2011. júl. 4. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én már 5 hónapja csak küzdök, és ma teljesen kikészültem, mert ma meg nem akar enni. Valószínűleg csak a meleg. Remélhetőleg. De kiborító, hogy minden küzdelmem hiábavaló. Ha végre felküzdöm magam, hogy legyen elég tej, akkor meg nem kell, hogy holnap újra kezdődjön minden. Bár azt sem bánnám,csak enne már. Nekem a legjobb az őszilé egyébként.
2011. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Félre ne érts, nem örülök neki, de olyan jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen kis szerencsétlen, hogy hol van tejcim,hol nincs...! Mikor kezdek örűlni, a ,következő etetésnél tuti kevesen tud szopizni a picúrkám :( Igaz, mi még csak 3 hetesek vagyunk, de idegörlő ez a bizonytalanság, kitartás nektek is!
2011. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!