Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kinek használt a tejserkentésb...

Kinek használt a tejserkentésben a szoptatós teák fogyasztása?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor melyik és mennyi idő után érezted a hatását?! Köszi előre is a valaszokat :O)
2010. jan. 4. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy hónapja iszok napi egy liter laktoherbet.Nem tudom, hogy segít -e, a tej egyelőre elég, de nem merem abbahagyni.4 hónapos kisfiú anyukája

2010. jan. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, én is laktoherbet iszok, de ha igazán sok tejcsit akarok, akkor keverek bele milupa milusant is! Milusant lehet vízzel is keverni, úgy is hatásos de teával finomabb!

Üdv: 7 hós kislány anyukája

2010. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok fajta teát kipróbáltam (fitolac, mecsek, kecskerutafű, recept alapján házilag kotyvasztott tea), de nekem a Laktoherb vált be. Napi 1,5 litert iszom (6 filterrel). Szerintem kb. 2 nap múlva hat.
2010. jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy belekérdezek!

Hol lehet Milupa Milusant venni?

1.5 literhez nem sok az a 6 filter, én amikor 2.5 dl-be tettem egy filtert a védőnőm lebaszott, hogy attól fájt a babóm hasa.már most elmúlt 3 hós, vajon fájna így tőle?

Én sört is ittam és volt hogy utánna egy félóra múlva rendesen bedurrant a cicim. De mostanában nem használ, talán mert megjött! :(

Üdv 3 hós kiscsaj anyuja

2010. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Mecsek tejszaporító tea segített.
2010. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, aki kérdezte: Milupa Milusant én tescoban szoktam venni mert ott a legolcsóbb, kb.700 Ft körül van!
2010. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mikor megszültem,már akkor elkezdtem inni a görögszénamag teát.Sok tejem lett.Olyan 4hónapos koráig mindennap ittam.Most 9és fél hónapos még mindig szopizik.Tehát hogy nállam ez használt vagy ennélkül is boldogultam volna,már nem tudom meg.
2010. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
görögszénamagot ittam.
2010. jan. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!