Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » "Jo" tanacsok szoptatos anyaknak?

Bettineni kérdése:

"Jo" tanacsok szoptatos anyaknak?

Figyelt kérdés
Amikor problemam volt a szoptatassal kapcsolatban es a környezetemtöl vartam a segitseget, csupa olyan tanacsot kaptam, amit ha megfogadnek a gyerekem idegbeteg es örök elegedetlen lenne.
2011. máj. 29. 05:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Miert adnak az emberek rossz tanacsot? Rossz indulatbol vagy csak nem emlekeznek hogyan is volt a sajat gyermekükkel? Elgodnolkodtato...hogyan tudtak felnevelni öket?

Ket honapos a kislanyom es tegnap olyan tanacsokat kaptam egy ismerösömtöl, hogy azota sem tudom tultenni magam rajta. Peldaul: Elpanaszoltam, hogy a gyermekem nem tudja kiszivni a mellemböl a tejcsit, ezert ki kell pumpalnom, de mostanra megutalta az üvegböl inni. Erre azt mondta, hogy miert nem adom az üveget a gyerek kezebe? Talan meg nem tud fogni?

A masik: nagy lendülettel vette fel a babamat, mikor sirni kezdett, a fejet nem tartotta közben.

Valamint odaadta nekem es közben mondta: tessek, üljel, na üljel mar es eröltetni akarta hogy üljön.

Arra probal ra venni, hogy juniusban, amikor a gyerek 3 honapos lesz, menjünk együtt esztorszagbol (mert itt elek) magyarorszagra, autoval (2000km). Szerinte a gyerek majd jol el lesz majd a biztonsagi ülesben.

Mi jar az ilyennek közben a fejeben?

Az ö gyermeke raadasul koraszülött volt, ebböl adodoan sok problemaval, hosszu ideig volt vele a korhazban.

Azt szajkozza nekem, hogy a 3 orankenti szoptatast kellene alkalmaznom, nem az igeny szerintit. Szerinte ez minden problemam forrasa.

2011. máj. 29. 05:59
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán buta... :S

Az igény szerinti szopival meg ért egyet, de ezzel nincs egyedül. Szerintem a védőnőm sem. Az elsőnél nem tudtam, mi az, illetve azt hittem úgy csinálom... Mondta, ha kell neki kínáljam meg, de 2,5 óránál előbb ne... Nálunk ez volt az igény szerinti...

Barátnőmék 3 hós babával jönnek most Német.o-ból haza. Ez baba függő. Direkt éjszaka jönnek, gondolom, hogy a gyerekek aludjanak nagyrészt.

2011. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni. Nekem ilyenkor mindig "irígység-szagúak" ezek a megnyilvánulások. Nem hinném, hogy saját baba után valaki ennyire el tudja felejteni, hogy egy 2 hós baba nemhogy nem ül, nem is ülhet! Az utazáshoz annyit, hogy én még 3-400km-t sem mernék bevállalni egy ilyen pici babával, de ez csak az én véleményem.
2011. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én 2550 gr-os 36 hétre született babámmal szórakozott a csecsemős nővér.Kezénél fogva felállította majd ültette,talán akkor le kellett volna keverjek egy taslit neki,de császár után se testi se lelki erőm nem volt hozzá.
2011. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:
100%
Az állításnál és ültetésnél a reflexeket nézték szerintem (remélem).
2011. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xStefix ***** válasza:
100%
Kérdező, azért adnak sokan "rossz" tanácsokat, mert nem értenek a témához. Ennyi.
2011. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem a reflexeket nézte a nővér.A másik csecsemős rá is szólt hogy hagyja abba.
2011. máj. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!