Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egyetértesz a "mondással":...

Egyetértesz a "mondással": Engem is vertek kiskoromban, én is verem a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Baromság!

1-2 ütés belefér!

ha a kisgyerek szemtelen, akkor verjék meg, de ne brutálisan

amugy velem kb 12 éves korom óta nem nagyon foglalkoznak ilyen téren, de ha a szülőt szereti a gyerek, akkor nyilván nem fog olyat csinálni, ami neki rosszul esne!

Engem már kicsit felnőttként kezelnek és ha vita van(nem gyakori) akkor probálják megérteni általába az én álláspontom, ha nagyon nem fekszik nekik, akkor meg becsukja maga mogott az ajtot és kész!

Szóval, hogy hogy kell gyereket azt nem lehet behatárolni, mert mindenki más!!!

a gyerekek sem egyformák, így a szocializálódás során nem mindegyiknél kell ugyanazt az "eszkozt" használni, mert lehet, hogy mindkettot megvered ugyanazért, az egyik megutál ugy hogy tobbet szoba sem áll veled,. a másik meg haragszik egy pár napig és felnottkorában megkoszoni, hogy megnevelted! 17/L

2011. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
nem nem értek egyet..
2011. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 levikés válasza:
Engem 18 éves koromig vertek. Brutálisan. Autógumi belsővel, vasaló vezetékével, fakanállal, kézzel és szíjjal. Minden ok nélkül, csak azért, mert az apám agresszív, kialvatlan és egy undorító ember. Néha megvert, a tükör elé állítótt és mondta h köpd szembe magad, és leköpött, majd tovább vert, amíg a földre estem, utána a gyomromat rugdosta. A hugomat, öcsémet és a bátyámat is verte, az anyukámat is, aki 7 éves koromban meghalt. KÉsőbb lett egy második felesége, azt is verte, ő is elhunyt rákban. Verte a kutyát is. Most ezzel azt érte el hogy a bátyám elmenekült otthonról már 16 éves koromban, én is elmenekültem 20 évesen, hugom is elmenekült külföldre 21 évesen, szegény öcsém még otthon van, de már csak 2 év és ő is el tud menekülni. Soha nem mertem szólni senkinek mert megfenyegetett hogy akkor megver. Sorozatban rémálmaim voltak évtizedekig. Most alig bízok meg bárkiben is. Jártam pszichológusokhoz de nem használt. Most van egy 4 hónapos babám, akivel már ordibáltam kb 5ször és ma elfenekeltem, utána keservesen sírt. Pedig soha senkinek nem tudnék fájdalmat okozni és mégis bántottam...Nem tudom hogyan lehetne megszabadulni az erőszakos énemtől...kihez forduljak segítségért?!
2013. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nagyon nem. Van olyan, hogy mindez olyan lelki sérüléseket okozott nála, hogy ő is így cselekszik. Azonban leginkább szerintem tudatosan máshogy csinálja a saját gyermekével.
2013. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!