Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig egyetértesz a férjeddel?

Mindig egyetértesz a férjeddel?

Figyelt kérdés

Mi szinte állandóan más véleményen vagyunk a gyerekek körüli dolgokat illetően.

Sokat vitázunk is...

Mit tegyek? Mindig én engedjek?

Bele fogok őrülni...


2010. ápr. 24. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem, sokmindenben nem értünk egyet. Megbeszéljük a dolgokat, van amiben én engedek, és van amiben ő. Nem egyszrű dolog ez, de muszáj megtalálnunk a közös nevezőt, hogy a gyerek felé már következetesen ugyanazt közvetítsük.

2010. ápr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Így van! Én is így gondolom.

A 3 éves gyereknek meg főleg nem kellene a mi vitánkat hallgatnia.

2010. ápr. 24. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi sem mindig értünk egyet bizonyos dolgokban, de megbeszéljük, észérvekkel próbáljuk egymást meggyőzni, mit miért gondolunk úgy.

A picivel igyekszünk következetesek lenni. Még gyakoroljuk..

2010. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mi a gyerkőc nevelésén még sosem vitáztunk.Szinte mindenben hasonló véleményen vagyunk.Én vagyok(anya) a szigorúbb.

Amúgy meg ha valamin véletlenül mégsem értünk egyet megbeszéljük.

2010. ápr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szinte sosem vagyunk más állásponton, igazából ha azt mondom a férjemnek hogy az úgy van akkor ő ezt hagyja is, mondván én tudom hiszen én vagyok az anyja. De ha valamiben nem ért egyet akkor azt is normális mondja, vagy ha én nem úgy csinálnám akkor mondom és meghallgat. Szóval ez nálunk elég jól működik.
2010. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elég papucs lehet!
2010. ápr. 25. 12:58
 7/11 anonim ***** válasza:
21.33-as vagyok! Ja mert te állandóan veszekedsz a férjeddel és a gyerek előtt vitáztok / amit mindenki tud hogy nem kellene/ attól már a másik férje a papucs csak azért mert nem olyan mint a tied és megértjük egymást és boldog házasságban élünk, mert mindent meg tudunk beszélni és egyszerűen meghallgatjuk egymást és eldöntjük mi a jobb. Ja tényleg, így működik ma a világ, ezért tart ott az emberiség ahol tart, aztán majd csodálkozol ha pszichológus segítségére lesz szükséged mert a gyereked begyagyul a sok veszekedéstől. így kell ezt csinálni, ja meg persze utána bamba képpel nézni a nagyvilágba hogy miért is van??
2010. ápr. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nálunk azért nincs vita, mert éppen azért szerettem bele, mert úgy látja a világot, ahogy, és úgy akar gyereket nevelni, ahogy. Ha nem egy rugóra járna az agyunk, nem volna mit keressünk egymás mellett. Szerintem.

Remélem, érted, mit akartam kihozni ebből.

2010. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
21:33-as úgy magyarázkodik, hogy levegőt se vesz...rég rossz. Persze hogy nem vagyunk egy véleményen mindig. De ugy látom, egész jól meghallgatja, amit én szeretnék és fordítva is így van. Sokszor első hallásra nemet mondanék az ötleteire, meglátásaira, aztán rá kell jönnöm, hogy nem sültbolond, van némi értelem a mondandójában:)
2010. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy boldogok vagyunk a férjemmel, egyetértésben és boldogságban neveljük a lányunkat. Nekem ez számít, elég szomorú hogy nem mindenki így él mint mi.
2010. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!