Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Egyetértesz a "mondással":...

Egyetértesz a "mondással": Engem is vertek kiskoromban, én is verem a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 11:01
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
11%

ne panaszkodj, hogy megver, ha szemtelen vagy.... (ezt a 14 éves lánynak írtam)


a mondás meg 50-50 arányban fordul elő, úgy gondolom...

2011. jan. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
20%

Nem értek egyet a mondással !

Én a 14 évestől akit vernek kérdeznék egyet.

Ez egyértelmű, hogy nem jó neked, hogy megvernek, nem is pártolom, de megkérdezném, hogy te tudod e magadról, hogy mi lenne hatásos nevelés számodra ? Mitől nem lennél, szemtelen, nem késnél stb. mindaz amiért megvernek mitől változna ? Te mit csinálnál magad ha te lennél a szüleid ?

2011. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
69%
De ha onnan nézed, teljesen egyértelmű, hogy a verés nem nevelés. Azzal mégcsak azt sem éred el, hogy ne csinálja, amiért megvered. Hiszen ez a lány is pont olyan szemtelen sőt még jobban, mint verés előtt.
2011. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
69%

NEEEEM!!!!

A férjemet is verte az apja.Most 5 éves a kisfiunk és még nem ütötte meg soha(talán egyszer csapott a kezére mikor veszélyes dolgot csinált-konektorhoz nyúlt asszem)

És rám is csúnyán néz ha a fenekére csapok egyszer kétszer a kisfiunknak de az sem verés mert NEVET rajta a gyerek :)

2011. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
40%

én tuti szolnék vmi sulis osztályfönöknek. vagy valami.

amugy meg nem.épp ha verték,akkor tudja milyen rossz,és ne verje a gyerekét.ilyennek nem való gyerek. :S

2011. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

engem sosem vertek meg, max pár jól irányzott anyai pofon. jó hely, jó időben.

ennyi pont elég lesz majd az én drága gyermekemnek is. épp annyi, hogy tanuljon belőle.


sztem iszonyat hülye az a szülő, aki minden szarért laposra veri a gyereket, hiszen így csak rossz kapcsolatuk lesz, és a gyerek utálni fogja a szüleit.

2011. jan. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
40%
Nem nem és nem...
2011. jan. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Boxos19 válasza:
51%
Hát engem se vertek,volt rá más megoldás a verés helyett,és úgy is feltudtak nevelni hogy ne legyek bűnöző,drogos stb.De ha engem vertek volna én semmi féle képen nem verném a gyerekem teljesen máshogy nevelném miért kapná azt amit gyerek koromba én kaptam nem kell a szülőket követni!azzal csak majd arra fogsz rá jönni hogy elszökik a gyereked tőled!Remélem tudtam segíteni!
2011. jan. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem vertek,egyszer-kétszer kaptam csak egy-egy fenékre verést vagy kézre ütést,tényleg nagyon itkán,és láss csodát,felnőttem!Sőt mai eszemmel tudom,hogy meg is érdemeltem.Pl.egyszer loptam Anyu butikos barátnőjétől egy karkötőt,akkor kaptam egy pofont,de meg is lett az eredménye,nem loptam azóta sem.Megérdemeltem.

Azért különbséget kell tenni a verés és az ilyen kisebb fenyítés között.

Azzal nem értek egyet,hogy verni kell állandóan a gyereket,de azzal sem,hogy néha nem lehet a fenekére csapni,ha nagyon nem fogad szót többszöri felszólításra sem.

2011. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
70%

A 14 éves lány vok. Azért azt nem lehet mondani hogy szemtelen vagyok, csak mert verés után nem esik jól, hogy apu szól hogy ne sirjak.

De szerintem hatásos ha elvernek, főleg mert azért szíjjal csupasz fenékre nagyot lehet csapni, szóval nem vicc. Ha lesz gyerekem lehet, hogy én is használom vagy a férjemet megkérem ha rossz a gyerek.

2011. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!