Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Düh roham kezelése hogy...

Düh roham kezelése hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
15 éves értelmi sérült autista fiam kiegyensúlyozott jó kedélyű gyermek volt,kisebb düh rohamai mindig is voltak de de ilyen durva amit mostanában csinál még nem, egészen októberig nagyot változott a düh rohama tör, zuz, nekem támad követ én vagyok a célpont. Gyógyszert szed 3 éve fél ripedont nem rég lett emelve delbe fél és este fél szem eddig jó. Kérdésem az lenne kihogy kezeli ezt a helyzetet kizokkenteni nem lehet és csak úgy rá jön a semmiből a düh roham és már durván.

júl. 4. 09:56
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
@20, azért van különbség...
júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Van valami változás?
aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Azóta nem akadt ki ennyire , este egész ripedont kap.Ugy látom hamar ki jön a sodrabol próbálom úgy csinálni hogy jó legyen Köszönöm a kérdést!
aug. 3. 19:57
 24/37 A kérdező kommentje:
Október óta van ez az agresszív meg nyilvánulăsa, főleg esténként fürdés után szokott dühös lenni remélem a gyógyszer segit
aug. 3. 20:00
 25/37 A kérdező kommentje:
Hogy kezeljem félek tőle, azóta magam alatt vagyok attól félek rám támad hirtelen
aug. 3. 20:01
 26/37 anonim ***** válasza:
81%
Jogos a félelmed sajnos. Remélem azért nem történik baj! Hidd el, semmit baja sem lesz, ha beadod egy otthonba és látogatod. Más gyerek ilyen korban már elköltözik otthonról ha pl. kollégista lesz, nincs ebben semmit különös. 18 évesen meg úgyis elköltöznek már sokan, ha másik városban tanulnak tovább, vagy ha dolgoznia mennek, akkor is, az egészségesek is, egyszerűen csak mert felnőnek és külön akarnak lenni. Ne érezd rosszul magad amiatt, hogy máshol lakna.
aug. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs minden sarkon támogatott lakóotthon...
aug. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
A gyógyszer vissza fogja mit gondoltok? Még nem szeretném be adni otthonba.
aug. 4. 08:24
 29/37 anonim ***** válasza:
Hát, passz. Mikor kezdődött ez nála, hány évesen?
aug. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
2023 októberben 15 évesen, már két éve ripedont szedett reggel egy felet azt is csak azért mert a suliban egyszer düh rohamot kapott amúgy nem volt vele ilyen gondom, aztán rá egy évre emelt a doktornő csak úgy látatlanba aztán nem adtam neki csak mikor már sok volt a düh roham pár hét múlva már délbe is adtam neki felet aztán jött ez a két héttel ezelőtti düh roham így este már egészet kap.
aug. 4. 16:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!