Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Düh roham kezelése hogy...

Düh roham kezelése hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
15 éves értelmi sérült autista fiam kiegyensúlyozott jó kedélyű gyermek volt,kisebb düh rohamai mindig is voltak de de ilyen durva amit mostanában csinál még nem, egészen októberig nagyot változott a düh rohama tör, zuz, nekem támad követ én vagyok a célpont. Gyógyszert szed 3 éve fél ripedont nem rég lett emelve delbe fél és este fél szem eddig jó. Kérdésem az lenne kihogy kezeli ezt a helyzetet kizokkenteni nem lehet és csak úgy rá jön a semmiből a düh roham és már durván.

júl. 4. 09:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
81%
Szakemberhez nem lehetne elvinni? Gyogypedes vagy nem tudom milyen foglalkoztatasra. Iletve megvizsgalni, hogy az otthoni kornyezet miatt lett e esetleg alapotromlas.
júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Ehhez szakember kell, elvileg már korábban is kellett volna megfelelö fejlesztést kapnia, akkor kevésbé lenne problémás.
júl. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszodik, jönnek a hormonviharok is. Szakemberrel kell konzultálni és újrakalibrálni a gyógyszereket. A fejlesztő pedagógus mit mondott?
júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hordjátok orvoshoz, pszichiáterhez, fejlesztőhöz. Ez annyira speciális dolog, hogy személyre szabottan fognak tudni neki gyógyszerrel segíteni, itt senki nem tud.
júl. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

@2, valószínűleg kiskorától kap a gyerek fejlesztést...


Kérdező, valószínűleg a kamaszkor miatt van. Pszichiáterhez jártok? Ő írta fel a gyógyszert? Hozzá kellene kontrollra időpontot kérni.

júl. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Bentlakásos fejlesztő iskola.
júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a hormonok miatt. Teljesen "tipikus", hogy ilyenkor dührohamaik vannak, egészséges tiniknek is vannak, csak ők valamennyire tudják kontrollálni és nem durvul el, egy sérült kamasz nem tudja, de a hormonjai ugyan úgy dolgoznak.

Pszichiáterhez mikor mentek vissza? Tudsz kérni hozzá korábbi időpontot, ha nem mostanában mentek? Valószínűleg átkell állítani a gyógyszereit vagy váltani.

júl. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Napi bejárós, gyógyszert emelet a doki konzultáltam vele. A düh rohamra azt mondta hagyjam nyugodtan lehiggadni, zokkentsem ki fogjam le na de egyik se működik meg engem támad, verekedik.
júl. 4. 18:20
 9/36 A kérdező kommentje:
Igen kis korától kapja a fejlesztést düh rohama mindig volt csak nem ilyen mértékben, pszichiáterrel kapcsolatban állunk.
júl. 4. 18:29
 10/36 anonim ***** válasza:

Hát akkor szólni kéne a pszichiáternek, hogy valami jobbat találjon ki, mert ez így nem működik. Gyógyszerváltás esetleg?

Passz, az enyém még kisebb, de ez a pszichiáter hatásköre.

júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!