Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ugy nyugodtan...

Hogy lehet ugy nyugodtan gyereket nevelni miközben kéthavonta akarnak betörni, ki akarják kapcsolni a gázt es beszólogat a főnök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A betörést illetve a rendőrség tehetetlen, nekem meg nincs pénzem kamerákra, meg páncélajtora stb.


A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön és nem segítőkészek, hanem fölényskednek az ügyfélszolgálaton.persze a myitvatartásuk ez mellett megsem egyezik azzal ami aneten van.irtam online is, erre összeomlik a levelezőrendszer.


A főnök folyamatosan szemétkedik.nem nézhetem meg hogyan kell elvégezni a feladatot, ha leejtek valamit, szerinte direkt vágtam földhöz stb.hazaküld olyan indokkal hogy nem vagyok képes rá, közben mert csak jol halad a munka es nem kell tulorázni ahogy korábban megbeszéltük.


Mindez mellett a gyermekem fejlesztesre szorul(testtartás és beszéd) és a lelkemre kötötték hogy pozitivan kell vele tornázni meg stb mert csak az fejleszti, motiválja a gyereket, szoval az örömteli játék...


Hogyan álljak helyt anyaként igy??


2016. júl. 7. 15:00
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
32%
Az esetek 70%-ában azért fellengzősek mert az ügyfél is olyan hangnemet üt meg, persze ez utóbbi jellemzően tagadja, hogy így lenne.
2016. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 A kérdező kommentje:

Csal annyit kérdeztem tudunk e megoldast találni arra hogy ne kapcsolják ki.

Azt mondta nem.

Még en kerdeztem hogy védendő fogyasutokent esetleg? Hat kuldhetek formanyomtatványt az kb 4 nap mulva ott is van ugy is kikapcsolják.


Kb ez a stilus ment a noi ugyfelszolgalatossal

2016. júl. 8. 16:53
 53/58 A kérdező kommentje:

De utolao neked is mi bajod.te is olyan lennél szerintem.


Még jo hogy hivtam megegyszer ezek után.es nicsak volt aki segit.

2016. júl. 8. 16:54
 54/58 anonim ***** válasza:
25%

Ha ilyen fhos a helyzetetek, be lehet menni önkormányzatba támogatásért - nem csak a cigányok kapják meg.


Továbbá lehet nézni 30 m2-es lakást, ahol feleennyi sem lesz a rezsi (pl. gáz), meg a lakbér.


Harmadrészt pedig ez is csak egy újabb tök felesleges hisztizés volt a részedről, mert csak neked szr, és jó kimártírkodni a dolgot - egy vicc vagy.

2016. júl. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

Általában gyerekbetegségekről vagy beszédfejlődésről, vagy célokrol kérdezek.

Soha nem panaszkodtam még, csak az exre.


De tudom ha valakinek nehéz, általában keselyű módon csapnak le rá az emberek.anno érdekelt ennek a pszichologiája, hogy hogy lehet az hogy egy nehezebb sorsú agressziot vált ki. Anno olvastam Amanda Todd esetét.nem is maga az indok erdekelt, hanem segitséget kért es mindenki csak "megkövezte". Ez valami evolucios reflex lehet vagy nem tudom.

2016. júl. 11. 07:14
 56/58 anonim ***** válasza:

Rengeteg kérdést teszel fel, pl.: a bölcsődés kálváriátokról.

Aztán most a nyelvoktatás a két éves gyerekednek, mikor nincs pénzed...

2016. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
Nekem kérdéseim vannak fent, es nem panaszáradataim!!
2016. júl. 11. 14:10
 58/58 anonim ***** válasza:

Ne már! A nyelvoktatós kérdést is te tetted fel??? Ááááá,ez fájt!

Ha ennyire nincs pénzed,akkor minek akarsz drága nyelvórákat egy két évesnek??? Inkább fizesd a számláid és albérleted!

2016. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!