Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ugy nyugodtan...

Hogy lehet ugy nyugodtan gyereket nevelni miközben kéthavonta akarnak betörni, ki akarják kapcsolni a gázt es beszólogat a főnök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A betörést illetve a rendőrség tehetetlen, nekem meg nincs pénzem kamerákra, meg páncélajtora stb.


A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön és nem segítőkészek, hanem fölényskednek az ügyfélszolgálaton.persze a myitvatartásuk ez mellett megsem egyezik azzal ami aneten van.irtam online is, erre összeomlik a levelezőrendszer.


A főnök folyamatosan szemétkedik.nem nézhetem meg hogyan kell elvégezni a feladatot, ha leejtek valamit, szerinte direkt vágtam földhöz stb.hazaküld olyan indokkal hogy nem vagyok képes rá, közben mert csak jol halad a munka es nem kell tulorázni ahogy korábban megbeszéltük.


Mindez mellett a gyermekem fejlesztesre szorul(testtartás és beszéd) és a lelkemre kötötték hogy pozitivan kell vele tornázni meg stb mert csak az fejleszti, motiválja a gyereket, szoval az örömteli játék...


Hogyan álljak helyt anyaként igy??


2016. júl. 7. 15:00
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

Szoval ha azt nezzuk inkább gáz nelkul, mint utcán gyerekkel.

Remelem kioktatasok helyett... nem is tudom mit vártam.


Összeszedem magam es tornazok a gyerekkel hátha megy.

2016. júl. 7. 17:29
 22/58 anonim ***** válasza:
61%
kit érdekel, miért nem fizetted eddig, arra válaszolj, most miért nem bírod megoldani. Nyilván nem ma közölték, hogy hétfőn kikapcs. (ráadásul ha ma közölték, akkor is simán meg lehet oldani ma meg holnap a fizetést)Ö
2016. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Tehát akkor nem volt pénzed befizetni a gáz számlát, mert másra kellett. Tehát nem a tigáz volt a hülye, hanem egyszerűen nem tudtál fizetni. Nem szégyen ez a szegénység. A szégyen az, hogy másra tolod a felelősséget. A tigáz teszi/tette a dolgát, szolgáltat, adja a gázt, amit te nem fizettél ki.

Most mit tudunk neked szerinted javasolni? Ha tudod, hogy ki az apa, akkor indítsd el az eljárást, előbb vagy utóbb fény fog derülni rá, és gyerektartásra fogják kötelezni, amit az állam ha úgy van, akkor meg is előlegez. Munkát keress másikat, ahol nem ilyen a főnök. A gyerek meg aztán végképp nem tehet a problémáidról, így vele legyél pozitív. Nekünk is nehéz évünk van, rengeteg problémával, betegséggel, de soha nem csattant a gyereken az ostor, ugyanúgy játszunk vele önfeledten, mert az ő érdekeit nézzük.

2016. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 A kérdező kommentje:

Ezt is irtam!!!

A munkaidőmben vannak nyitva es egy gyökér a főnököm.mondhatni az állasommal jatszom.


Mi a francnak magyarazkodok itt nem is tudom.

Ea hanyszor irjam már speciel a lalberrendezes fobtosabb volt az eonnal egyutt mert ott meg szazezres minuszok voltak.

A tigaz meg egy huszason ugral ugy hogy mellette tulfizetve vagyok.

2016. júl. 7. 17:34
 25/58 A kérdező kommentje:

Utolso

Azt is irtam hogy a tigaz szivat mert nem diktalas szerint szamlaztak!

Ezert kavartak be

Kihoznak egy sacc 30 ezres csekket aztam meg kuldik a nullásakat...ahelyett hogy fizethettem volna ahogy diktalom.

2016. júl. 7. 17:35
 26/58 anonim ***** válasza:
61%
igen,, írtad. Én meg azt kérdeztem, miért nem mászol be postára, és akár rózsaszín csekken is fizethetsz, a posta bőven nyitva volt még ma munkaidőd után, utalás, ismerős, stb...
2016. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 A kérdező kommentje:

Eljaras folyik az apa ellen amugy.


De nem kioktatasert jottem fel.


A szemernyi pár tanacsot koszonom.jelenleg nem tudok vele jatszani.inkabb csinalok vacsit.

2016. júl. 7. 17:37
 28/58 A kérdező kommentje:

26 mást fizettem be.ezert nem jutott a gazra.

Mintha irtam volna ezt is.

2016. júl. 7. 17:41
 29/58 anonim ***** válasza:
61%
Most mégis milyen tanácsot vártál volna? Te nem tanácsot szerettél volna, hiszen azt nem fogadtad el, csak panaszkodni akartál egyet.
2016. júl. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 A kérdező kommentje:

Mások rosszabb helyuetben vannak alkoholista ferj meg stb

Ilyenre gondoltam ha minden rossz akkor hogyan lehet vajon a gyerekkel mosolypgva onfeledten játszani.


De ja az az anya is csak kioktatást kapott volna.ezert is irtam mit is vártam

2016. júl. 7. 17:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!