Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ugy nyugodtan...

Hogy lehet ugy nyugodtan gyereket nevelni miközben kéthavonta akarnak betörni, ki akarják kapcsolni a gázt es beszólogat a főnök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A betörést illetve a rendőrség tehetetlen, nekem meg nincs pénzem kamerákra, meg páncélajtora stb.


A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön és nem segítőkészek, hanem fölényskednek az ügyfélszolgálaton.persze a myitvatartásuk ez mellett megsem egyezik azzal ami aneten van.irtam online is, erre összeomlik a levelezőrendszer.


A főnök folyamatosan szemétkedik.nem nézhetem meg hogyan kell elvégezni a feladatot, ha leejtek valamit, szerinte direkt vágtam földhöz stb.hazaküld olyan indokkal hogy nem vagyok képes rá, közben mert csak jol halad a munka es nem kell tulorázni ahogy korábban megbeszéltük.


Mindez mellett a gyermekem fejlesztesre szorul(testtartás és beszéd) és a lelkemre kötötték hogy pozitivan kell vele tornázni meg stb mert csak az fejleszti, motiválja a gyereket, szoval az örömteli játék...


Hogyan álljak helyt anyaként igy??


2016. júl. 7. 15:00
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Egy apával.
2016. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Ráadásul a fejlesztő tanár lefarag az oraidőkből nem kicsit...
2016. júl. 7. 15:08
 3/58 A kérdező kommentje:
Nincs apja nincs segitség. De ha a világ is összeomlik, a gyermekemnek akarok jo anyja lenni! Hogyan?
2016. júl. 7. 15:09
 4/58 anonim ***** válasza:
62%

Apja van annak a gyereknek, csak legfeljebb nem él veletek!

pl. úgy állhatnál helyt, hogy nem itt sírsz,hanem mész dolgozni! Munkaidőbe ne gyakorizz!

A számlát fizesd időbe, akkor nem kapcsolják ki!

A betörés ellen pedig szerezz be egy kutyát!

2016. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
Legy hatarozott minden esetben. Vidd a penzt es hivd fel oket hogy mi a helyzet a gazzal kapcsolatban, legy magabiztos, ne hagyd magad lebeszelni, hozz fel erveket es tudd hogy igazad van. A fonokkel ugyszint, ha tudod, hogy nincs miert vagy hogy kirugjon mondd meg neki is amit nem talalsz helyesnek, de ne kerem szepen meg tarsai, hanem egyenesen a szemebe, tisztelettudoan. Allj ki magadert, mert helyetted senki nem fogja megtenni! Ha a babaval vagy meg probald levetkozni a feszultseget.
2016. júl. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

Már többször megfogastam hogy jrlzema főnöknek hogy vegye észre magát, de mindig leblokkolok, mert meglep a rosszindulata. Mint amikor derült égből éri valami az embert.


Amugy látom más is kivan, hogy ilyen stilust vett fel.dolgozom(6-14:00), munkaidőben netem sincs es többmindent kell hataridokre fizetni ezert mindig muszaj volt rangsorolnom igy maradt hatra a gázszámla ami a tigáz "szivatása" volt mert nem diktálasnak megfelelően számláztak, igy a regi be nrm fizetett számla utáni szamlakkal meg tulfizetesem van, ahelyett hogy normal fizethettem volna es akkor nem lenne tartozas meg tulfizetés.

Egy ferfi ugyintező kedves volt ő azt mondta holnap mégszemélyesen el tudom intezni! Csak hogy kérexzkedjek el ilyen főnöktől???amilyen rosszindulatu tuti azthiszi, direkt ki akarok menni valahova a munka közepén mondhatnék én akarmit.


Gyerek apjameg nincs ahogy irtam. Lelépett es azota sem erdekli a gyereke sem.nincsenek rá szavak.

2016. júl. 7. 15:33
 7/58 A kérdező kommentje:
A kutya meg veszelyes lehet emberre.nem merek tartani.(nincs tekintelyem az állatok előtt.egy JÁMBOR menekült rossz sorsu kutya is megtámadott már mert beleakadtam veletlen a lancába es megérezte hogy fogoly lettem)egy pincsitől meg sokat nem várhatok.
2016. júl. 7. 15:35
 8/58 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul rangsorolsz. A tigáz mindig időben legyen fizetve, mert ott büntetés van és ha jól tudom, akkor elég sokat kérnek a visszakötésért.

Az elmü sokkal rugalmasabb. Logisztikai gondjaid vannak, ezen kell dolgozni.

Másrészt pedig keress új munkát. Reggel hattól már millió helyen lehet dolgozni. A kereskedelemben rengeteg hely van, miért ragaszkodsz ehhez?

2016. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettőig dolgozol miért kéne elkéreckedni? Ügyfélszolgálat minimum négyig van, de biztos van nap, ahol 5-ig 6-ig is, mivel a legtöbb ember 4-ig, 5-ig dolgozik. Szerintem is a logisztikán kéne javítani.
2016. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
63%

A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön


Kifogás kifogás hátán. A kikapcsolás nem egy nap, bárkinek odaadhattad volna a pénzt, hogy menjen be személyesen és fizesse be.


Azt a betörőt meg sajnálom, aki hozzád akar bemenni... vagy kérd meg, fizesse be a számláid, ha úgyis ráér.

2016. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!