Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ugy nyugodtan...

Hogy lehet ugy nyugodtan gyereket nevelni miközben kéthavonta akarnak betörni, ki akarják kapcsolni a gázt es beszólogat a főnök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A betörést illetve a rendőrség tehetetlen, nekem meg nincs pénzem kamerákra, meg páncélajtora stb.


A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön és nem segítőkészek, hanem fölényskednek az ügyfélszolgálaton.persze a myitvatartásuk ez mellett megsem egyezik azzal ami aneten van.irtam online is, erre összeomlik a levelezőrendszer.


A főnök folyamatosan szemétkedik.nem nézhetem meg hogyan kell elvégezni a feladatot, ha leejtek valamit, szerinte direkt vágtam földhöz stb.hazaküld olyan indokkal hogy nem vagyok képes rá, közben mert csak jol halad a munka es nem kell tulorázni ahogy korábban megbeszéltük.


Mindez mellett a gyermekem fejlesztesre szorul(testtartás és beszéd) és a lelkemre kötötték hogy pozitivan kell vele tornázni meg stb mert csak az fejleszti, motiválja a gyereket, szoval az örömteli játék...


Hogyan álljak helyt anyaként igy??


2016. júl. 7. 15:00
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Tudok magyarul :D
2016. júl. 7. 18:39
 42/58 A kérdező kommentje:

Mert mást fizettem be.nem a tigáznak 30-at hanem lakberre 40-et mielőtt kitennének.ezert nem lett befizetve a tigáz.mert ha befizetem akkor kitesznek a lakasbol.mert akkor meg az nincs befizetve.

Vili?

2016. júl. 7. 18:44
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Oké, még egyszer, utoljára.


Azt mondod, nem tudod megoldani ma meg holnap a befizetést, mert nincs nyitva az üfsz, csak amikor te nem érsz rá, mert dolgozol. Tehát PÉNZED VAN.

Meg csekked is, mert eddig nem volt pénzed rá, de a csekket megkaptad.

1. posta van meló után is, befizeted, elfaxolod a tigáznak (200 ft egy fax a postán)

2. odaadod valakinek a pénzt, aki ráér holnap

3. megkérsz valakit, hogy a saját számlájáról utalja át, és nekiadod a pénzt.


Mi köze ennek ahhoz, hogy akkor nem volt pénzed?

Te vagy hülye vagy vagy szórakozol velünk.

2016. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Ezek már keső. Mert ha be is fizetem akkor még kikapcsolnak hetfőn.szoval mindenkepp be kell mennem szemelyesen.ennyi.
2016. júl. 7. 18:49
 45/58 A kérdező kommentje:

Irtam a főnöknek...azert nem hivtam hofy ne hirtelen felindulásbol válaszoljon, hanem legyen ideje átrágni hátha ugy lesz még munkám..

Kiváncsi vagyok a valaszra...

2016. júl. 7. 19:27
 46/58 anonim ***** válasza:
Nem fizetted be a gázt,mert nem volt pénzed.A tigáz meg teszi a dolgát.Lehet nem vagy hibás olyan tekintetben,hogy inkább a lakbért,meg a kaját rendezted belőle,na de a tigáz sem hibás,ha a jogos számlát akarja behajtani rajtad.
2016. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
73%
De akkor ne a tigázt szidd..
2016. júl. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:

:D Vicc ez az egész... Ha ma befizeted a csekket és elfaxolod a tigáznak, nem kötheti ki a gázt, mivel fizettél. Megkapják hétfőig a pénzt, milyen alapon köthetné ki a gázt? Késői fizetés miatt? De attól még befizetted... A gázt akkor köthetik ki ha nincs rendezve a számla, ha rendezed, nem kötheti ki.

A többihez inkább hozzá sem szólnék.... :D

2016. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:

Nem szidtam őket. Cdak annyit irtam ha diktalas szerint szamlaztak volna akkor nem kavarnak be a 30 ezres szamlaval utána meg a nullásakkal! Ahelyett hogy havonta fizethettem volna normal sacc 8 ezreket.


Amugy meg igen ilyenek az ugyintezok. Irtam hogy folenyeskedve elkuldtek hogy megvan a kikapcsolas datuma es pont!!!

Azt is irtam hogy szerencse hogy masodjára ferfi vette fel aki elmondta hogy szemelyesen még elintezhetem.

2016. júl. 8. 14:09
 50/58 A kérdező kommentje:
De tök mindegy.minden elrendezvr.azota már ujabb gondok vannak.szoval lapozhatok a kövi bajokra.
2016. júl. 8. 14:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!