Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy lehet ugy nyugodtan...

Hogy lehet ugy nyugodtan gyereket nevelni miközben kéthavonta akarnak betörni, ki akarják kapcsolni a gázt es beszólogat a főnök a munkahelyen?

Figyelt kérdés

A betörést illetve a rendőrség tehetetlen, nekem meg nincs pénzem kamerákra, meg páncélajtora stb.


A tigáznak hiába fizetném be a számlát mert nem könyvelik le addigra mire kikapcsolási határidő eljön és nem segítőkészek, hanem fölényskednek az ügyfélszolgálaton.persze a myitvatartásuk ez mellett megsem egyezik azzal ami aneten van.irtam online is, erre összeomlik a levelezőrendszer.


A főnök folyamatosan szemétkedik.nem nézhetem meg hogyan kell elvégezni a feladatot, ha leejtek valamit, szerinte direkt vágtam földhöz stb.hazaküld olyan indokkal hogy nem vagyok képes rá, közben mert csak jol halad a munka es nem kell tulorázni ahogy korábban megbeszéltük.


Mindez mellett a gyermekem fejlesztesre szorul(testtartás és beszéd) és a lelkemre kötötték hogy pozitivan kell vele tornázni meg stb mert csak az fejleszti, motiválja a gyereket, szoval az örömteli játék...


Hogyan álljak helyt anyaként igy??


2016. júl. 7. 15:00
1 2 3 4 5 6
 11/58 A kérdező kommentje:

Holnap 8-12-ig vannak.hétfőn meg már kikapcsolnak, ha nem megyek be.

Amugy mindennel büntetnek.

A telot fizettem most ki, mert azzal is büntetni akartak.

Az eon meg a lakbér annyival jobb, hogy adosságrendezes alatt van.


A rangsor miatt volt hara rakva.mert ha azt nézzük inkább a lakbért fizetni mint a gázt es először azokat amibőlnagy a büntetés vagy nem visszafordithato.


A betörőt nem kell sajnálni.mert a gyerek elől is vinné el az agyat, játekokat, szekrényeit, stb.hogy lehet ilyet irni.hányinger.

2016. júl. 7. 17:11
 12/58 anonim ***** válasza:
De, a Tigáz könyveli időben. Telefonon is meg lehet érdeklődni, hogy meddig van nyitva, de általában 1-2 nap egy héten nyitva van akár 17.00-18.00 h között. Nálunk legalábbis, pedig kisebb városban lakom, ami éppen város..
2016. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:
Most meg az a kerdes hogy gázom legyen e vagy munkám.mert a hianyzasert/elkéredzkedesert ilyen rosszindulatu mentalitassal ki is rughatna
2016. júl. 7. 17:16
 14/58 A kérdező kommentje:

Igen.telefonon erdeklodtem hogy keressunk megoldásokat.de egy nő folenyeskedve elkuldott a ...ba hogy ugy is kikapcsolhatják.



Az volt a szerencse hogy megint hivtam őket es kedves ffi vette fel aki segitett is hogyan intézhetem!

2016. júl. 7. 17:19
 15/58 A kérdező kommentje:
12-es holnap nalunk 8-12-ig vannak.hétfőn kikapcsolnak.a holnap az egyetlen eselyem.
2016. júl. 7. 17:19
 16/58 anonim ***** válasza:

"A tigáznak hiába fizetném be a számlát "


- Vagyis meg sem próbálod befizetni, holott tudod, azt kellene tenned.

2016. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a problémás anyukák kategória indítását!
2016. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de nem hiszem el, hogy nincs se csekked, amire már befizethetted volna, aztán postáról elfaxolod nekik a feladóvevényt; vagy odaadod valakinek a pénzt, hogy vigye be, esetleg valakit megkérsz, hogy utalja át a saját számlájáról, ha neked nincs, és kifizeted neki. Millió lehetőség van.
2016. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

Mivel ezt mobdta a női ügyintéző! Meg azt is hogy lehetne igyan védett fogyaszto de ugy is kb 4 nap mire kikuldenek egy formanyomtatvanyt meg ugy is mehetek vele a mákhoz ugy is kikapcsolják.


A ferfivel sikerult megbeszelni azt is hogy a tulfizetesem beleszamithatják csak menjek szemelyesen.

2016. júl. 7. 17:25
 20/58 A kérdező kommentje:

Olvassa valaki a kommentem???

Azert nem volr befizetve mert a lakber meg minden rosszabb volt elé helyezve

2016. júl. 7. 17:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!