Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tabletet 4 és 6 éves...

Vennétek tabletet 4 és 6 éves gyerekeknek a legolcsobbra gondolok!? Mindig a telefonjainkat nyuzzák illetve azon nézik a meséket

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim válasza:
Mi értelme van itt veszekedni? Majd a valóságban kussolnátok mindketten XD
2014. dec. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
Az elmeroggyantat nem külön kell írni. Tudod miért húzza alá a helyesírás ellenőrző kedves anyuka? Azért mert nem ismeri ezt a szót (mert ez nem az irodalmi nyelv része), viszont a szótára ismeri külön-külön az elme és a roggyant szót, így ennek javítja. Az elme roggyant külön írva olyan, mintha az elmebeteget elme betegnek írnád, ami nyilvánvalóan nem helyes. Azért szép próbálkozás :D Egy nyelvtani "fejlesztő programot" beszerezhetnél arra a fos 20 ezres tabletre, amin még játszani sem lehet :D
2014. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:
Nagyon okos vagy! De komolyan te nyertél remélem örülsz! Béke lett a lelkedbe! Na ez az igazi "magyar tanúsítvány" !!! Van szaros laptopom is képzeld el! Ja a tablet szuper bírja a gyűrődést!!
2014. dec. 26. 16:53
 64/65 anonim ***** válasza:

Én mindjárt meg is válaszolom a kérdést minden féle piszkálódás és kötözködés nélkül. Igen vennék!!!

Ahogy az elözö válaszokat láttam bizony feltünt, hogy vannak olyan válszolók akik valamilyen okból kifolyólag nem tudják szépen és közvetlenül megválszolni a kérdést. Szerintem ezeknek a személyeknek biztosan nem lehet könnyü életük ha már ezt sem sikerül véghez vinniük. A kérdést én is egy német laptopon válszoltam meg. Gondolom lesz itt is majd kötekedés a vesszök pontok miatt. Örülök annak, hogy annyira boldog ember vagyok, hogy eltudom nézni más emberek hibáit. Kívánom tiszta szivemböl mindazoknak akik érzelmi problémáik kihatását itt próbálják meg levezetni, hogy ezentúl ök is boldogok legyenek!

2014. dec. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim ***** válasza:
58. vagyok. az volt az első válaszom, és semmi elutasító nem volt benne. míg a te válaszod nem volt túl kedves. nyugodj le szerintem
2014. dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!