Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tabletet 4 és 6 éves...

Vennétek tabletet 4 és 6 éves gyerekeknek a legolcsobbra gondolok!? Mindig a telefonjainkat nyuzzák illetve azon nézik a meséket

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
28%
Én vennék, 6. szülinapjára azt fog kapni a fiam. Nekem is a telefonomon szokott játszani. Tv/mesék nem nagyon érdekli, nem néz sok tv-t, inkább a számítógépes játékok érdeklik.
2014. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
29%

Mi vettünk. Illetve nem neki hanem nekem vettünk egy ipadet, mert azon kényelmesebb tanulni, mint egy laptopon. Aztán egyre több játék került rá,én meg valahogy visszaálltam a laptopra. A telefonjaink már eszébe se jutnak. 4 éves, napi fél órát játszhat rajta plusz ha valahová megyünk kocsival akkor addig néz rajta mesét.

Én nem érzem károsnak, mint mindennél itt is fontos a mértéktartás.

2014. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
29%
Vennék, enyémeknek is volt külön, de nálunk jobban a laptop jött be , azon voltak mesék, meg a youtube-on is néztek meséket, filmeket,zenét, ezt-azt. Telefonnal 6-7 éves korukig csak fényképeztek,még manapság is inkább a fotótár a telóban a lényeg, néha neteznek rajta csak.
2014. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
24%

nekem 5 éves a fiam. idén a jézuska nekünk tabletet hoz, családi ajándék címszó alatt :)

pont a gyerek miatt gondoltuk ezt ki. nekünk nincs okostelefonunk, egy laptopunk van amihez nem engedem oda mert elszakadtak a vezetékek a monitor részén így nem nagyon van már kép :/

szóval biztos, hogy neki is töltünk majd játékot. az orvosnál is mindig anyukák odadugják a telefonukat a gyerekeik kezébe, hogy játszanak amíg várnak. nálunk ugye ilyen sincs, de szerintem elvisszük majd magunkkal :P


csak a gyereknek és főleg a legolcsóbbat nem vennék :)

2014. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
38%
fejlesztő játéknak nem tabletes játék kell... :(
2014. dec. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:
Igazábol van mindenféle játékuk társas fejleszto kirako stb nem szeretnék olyat aminek nem örülne már játékot sem szeretnék mindent tönkretesznek főleg a kisebb ilyen "fajta" :) Kaptak valakitol egy kisverda autopályát 1hétig se játszottak vele és már nincs meg minden darabja pedig még fél éves sincs! 5000 ért se akarok kinai játékot venni ami 2nap és már törött! Szerettem volna ágyneműt de annak nem örülnének annyira! Köszönöm mindenkinek a válaszokat nagyon hasznos volt mindegyik! :) Várom még a véleményeket!
2014. dec. 17. 13:18
 17/65 sandrachnologic ***** válasza:
37%
Nem, sem másmilyen okos virtuális kütyüt. Ilyenkor meg normalis játékkal es gyerekekkel es a tesoival kene, hogy jatszon. Kockulni fog eleget tizenevesen...
2014. dec. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
40%
És akkor a tabletet miből gondolod, hogy nem fogják tönkretenni? Inkább vegyél nekik fajátékokat. Nem vicc. Annak több az értelme is meg tönkretenni is összehasonlíthatatlanul nehezebb.
2014. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
36%

Vennék. A fiam 3 éves, imád nagyképernyős telefonok kirakókat, memóriakártyát játszani. Persze nem csak virtuális játékokat kap, rengeteg Legoja, kirakója, szerepjáték készlete, gyurmája stb. van.


Módjával szerintem nincs ebben semmi rossz. Nyilván azért nagyobb gyereknél már szemmel tartanám, hogy mire használja.

2014. dec. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
32%
nem,gyereknek nem ha te vagy párod magatoknak vesztek és azon játszik néha nem baj de ne a gyereknek vegyetek.
2014. dec. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!