Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem sikerül csatlakoztat...

Miért nem sikerül csatlakoztatni a telefonjainkat a számítógéphez, amikor eddig meg sikerült?

Figyelt kérdés

Bluetooth adapterrel csatlakoztattuk eddig a telefonjainkat a számítógéphez, hogy fájlokat tudjunk oda-vissza küldeni, eddig minden rendben volt. Néhány napja tettem zenéket a telefonomra, ma pedig képeket szerettem volna tenni a gépre, de nem enged csatlakozni. Sem az én telefonomat, sem másét, akiéről szintén volt már küldve fájl.

Próbáltam újra kapcsolatot létesíteni telefon és gép között, de kér valami biztonsági kódot, amit persze nem tudok. Nem emlékszem, hogy amikor először csatlakoztattam, akkor is kért volna-e.

Mi lehet a probléma? Az adapterrel minden rendben van, a telefonon is be van állítva a bluetooth.



2012. jún. 28. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!