Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tabletet 4 és 6 éves...

Vennétek tabletet 4 és 6 éves gyerekeknek a legolcsobbra gondolok!? Mindig a telefonjainkat nyuzzák illetve azon nézik a meséket

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
Illetve a tabletet vágod oda.*
2014. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:
Először is képzeld a TV-m is okos szóval ha tabletet akarnék magamnak megvenném a másik még mindig nem veszed észre hogy fikázod a másikat ez téged minősít harmadszor pedig miért feltételezed azt hogyha a gyereké a tablet ami saját az azt is jelenti hogy szabályok nélkül azt csinál és akkor vele amit akar gondolkozzál már én sem vagyok hülye teljesen/még/.... de ilyen közösségben megeshet hahahaa!!! A véleményemet a magyarokról pedig te is bőszen erősíted irigy egy nép fúrja egymást ha kell ha nem!
2014. dec. 24. 19:01
 53/65 anonim ***** válasza:
Te meg azt az előítéletet erősíted, hogy a hlyeség és az helyesírási hibák száma között erős korreláció áll fenn. Már most sajnálom a gyerekeidet :D
2014. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 A kérdező kommentje:
Bocsi nemet a laptopom... Pusziii :)
2014. dec. 25. 09:29
 55/65 anonim ***** válasza:
Vessző csak van a német laptopokon is. Csókszi.
2014. dec. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Már nem tudsz mibe belekötni mi?? :) Probálj még találni valamit hajrááááá :D
2014. dec. 25. 17:10
 57/65 anonim ***** válasza:
56%

Dehogyis! Ördögtől való!

Vccelek, igen, én vennék. Unakaöcsém is állandóan nyúz engem a telefonomért, annyira ki van éhezve egy kis játékra. Nyugodtan vehetnének neki egy olcsóbb tabletet, sőt, én is mondtam, hogy vennék neki karacsonyra, nem engedték. Pedig tényleg sok fejlesző játék van rajta, nyilván a szülőnek kell kontrolálni, hogy mit és mennyit játszik a gyerek, nem egész nap, de persze könnyebb tiltani...

2014. dec. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
64%

kérdező, mi válaszolunk a kérdésedre, és azért mert valaki annyira nem ért veled egyet, nem kell elítèlni, hisz ezzel csak magadat minősíted, és lesüllyedsz mások szintjère.

Nem, én nem vennék ilyen fiatal gyerekeknek tabletet.

2014. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 A kérdező kommentje:
Én azért szóltam mert elkezdtétek egymást fikázni holott én véleményekre nem a másik ócsárlására voltam kíváncsi de úgy látom még mindig nem fogod fel még mindig megy a csúnya beszéd na ehhez gratulálok!Miért kell csúnyán beszélni félsz valamitől? Én nem mondtam rád semmi csúnyát! Hogy írhatsz már valakinek ilyet akit nem is ismersz? Jó gáz vagy.... Amúgy anyuka vagyok!
2014. dec. 26. 15:14
 60/65 A kérdező kommentje:
elme roggyant ezt így külön írjuk ha már a helyesírásomba is belekötöttél
2014. dec. 26. 15:15
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!