Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tabletet 4 és 6 éves...

Vennétek tabletet 4 és 6 éves gyerekeknek a legolcsobbra gondolok!? Mindig a telefonjainkat nyuzzák illetve azon nézik a meséket

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
59%

bocsánat, 39-es helyett természetesen a 29-es válaszolóra gondoltam.

Érdekes azért, hogy egy 15 éves utánad válaszoló normálisabban gondolkozik, mint te.

2014. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
az utolsó 10 válaszoló áll értek egyet. sajnos sok erőszakos játékot csinálnak, ahol az nyer, aki több embert lő fejbe a pisztojával, vagy kard van a kezébe, stb... Tudom hogy te természetesen nem ezeket a játékokat töltenék le nekik, de ahogy nőnek a gyerekek egyre kevésbé fogod majd tudni felügyelni, hogy mivel játszanak. és sajnos játék közben nem fogjàk fel, hogy a valóságban borzasztó dolog lelőné valakit. egyre több ilyen baleset van a világban, hogy gyerekek szúrják le egymást. Sajnos a valóságban nem ugrik fel az ember, és él tovább, mint az erőszakos mesékben, jàtékokban. (Magyarországon is történtek ilyenek) tudom hogy szélsőséges példát mondtam, de sajnos ilyenekkel kár a következménye
2014. dec. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
Nem az erőszakos játékokkal van a baj. Úgy gondolom, hogy már egy egészséges 12 éves is felfogja azt, hogy játékból egymásra lövöldözni a számítógépen is ugyan olyan játék, mint kiskatonákkal csinálni ugyan ezt, a valóságban pedig ilyet nem csinál. Én szimplán 4 meg 6 évesen egyszerűen röhejesnek, viccbe illőnek találom ezt a dolgot.
2014. dec. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim válasza:
Ha a gyerkőc később a valóságban is ki akarja próbálni a lövöldözést, arra ott a paintball és az airsoft. Veszélytelen és szórakoztató.
2014. dec. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
2014. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:

42 vagyok.

örülök hogy kiragadtátok azt a 3 szót a válaszomból, amibe jó volt belekötni.

12 évesen felfogja, de lehet nem véletlenül lesz agresszívabb gyerek a másiknál. Ez nem garancia, hanem felmérés, hogy minél többet tévézik a gyerek, és játszik elektronikai eszközön, annál nagyobb esély van rá hogy agresszívabb lesz.

egy egy 4 és 6 éves, még nem biztos hogy felfogja, mi történik az emberrel, sőt nem is tudják hogy mi az a halál. ha a szülő még nem beszélt róla vele.

NEM AZÉRT írok ezeket, hogy az igazamat bizonygassam, hanem hogy segítsek a kérdezőnek dönteni, és leírom azt ami szerintem helyes. Remélem megértitek.

2014. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:
Hát sajnos megint levonhattam a következtetéseket milyen a magyar nép lehet szégyellni magunkat!! A vélemény az olyan hogy nekem ez és ez a véleményem pont!!! Nem belekötünk a másikba mert más a véleménye lenézzük fikázzuk stb! Jaa a legjobb az volt hogy magamnak akarok tabletet hát azon olyat nevettem amugy van okostelom köszi! :D A gyerekeknek megvettem a tabletet! Egyes emberek viselkedése minősithetetlen ezért tart itt az ország ahol tart mert a saját népünk furja egymást! Nekem ez a véleményem! Remélem 10év után megmarad ez a kérdés mert nagyon kiváncsi vagyok hogy mi a helyzet azokkal a gyerekekkel akik kaptak és azokkal akik nem kaptak! :) Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
2014. dec. 23. 20:41
 48/65 anonim ***** válasza:
66%

Elmondom mi lesz azokkal akik kaptak és azokkal akik nem: semmi különbség nem lesz köztük... csak azok akik nem kaptak, azok nem tettek tönkre egyet sem, akik meg kaptak azok igen. És még mindig azt mondom, ezt te magadnak akarod :D


Ja, az meg téged minősít, hogy 3 mondatodból kettő az, hogy "jaj de rossz ez a magyar nép". Szerintem a világon nincs olyan ország, ahol képesek egy 4 ÉVESNEK tabletet venni :D Vicc. Na boldogot akinek Béla az anyja.

2014. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi kérdező, itt mindenki csak megjátsza magát. Volt pár napja egy olyan kérdés, hogy mivel lehet lefoglalni az autóban a gyerekeket hosszú úton. Majdnem mindenki a tabletet javasolta :) érdekes nagyon....jól tetted, hogy megvetted.
2014. dec. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
27%
Nem érző' egy kis különbséget aközött, hogy odavágod a gyereknek 45 percre a laptopot játszani míg autózol és amúgy sem tudna mit csinálni meg aközött, hogy egy 4 éves gyerek SAJÁT tabletet kap? Na mindegy. Én kérek elnézést. Ha feleslegesen akarsz venni egy laptopot, ami 1 hónapon belül úgyis tönkremegy, akkor hajrá.
2014. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!