Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vennétek tabletet 4 és 6 éves...

Vennétek tabletet 4 és 6 éves gyerekeknek a legolcsobbra gondolok!? Mindig a telefonjainkat nyuzzák illetve azon nézik a meséket

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 08:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
53%
Nem, én nem vennék. De nálunk még a tévénézés is ritkaságszámba megy, ősemberek vagyunk. És idő sem jut rá.
2014. dec. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
36%
Én igen, de szabályokkal, nem úgy, hogy akkor megkapják, és szabad a vásár, azt csinálnak vele, amit akarnak.
2014. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
55%

Én sem vennék. Mesét is csak keveset, úgy ahogy az első írja.


Inkább vennék társasjátékot, könyvet, babát, autót

2014. dec. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
42%
Én vennék, és venni is fogok ha nagyobb lesz a fiam, még csak egy éves. Rengeteg fejlesztő játék van rá, amit ingyen le lehet tölteni, vagy pár száz forintért. Nem kell egész nap nyomkodniuk, meg lehet szabni a szabályokat.
2014. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
66%
Nem, nem vennék. 5 éves a fiam, amikor megvettük a tabletet (nem neki, hanem családilag), újdonság volt, játszott vele, mesét nézett, pont nyaraltunk. Amióta hazajöttünk el is felejtkezett róla, hetente 1x talán előkerül max fél órára. A telefont se kapja meg. Mesét néz, tv-t, dvd-t, max fél órát egy nap. Több nálunk se fér bele.
2014. dec. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
55%
Én nem vennék. Egy 4 éves gyereknek minek tablet?? Neki még kint kéne játszaniuk ha olyan az idő. De bent is vanbak elég jó játékok. Majd olyan lesz a világ hogy minden kisgyerek ül a gép vahy telefon előtt és csodálkozik a szülő ha nagyobb lesz miért nem beszél vele miért csinál esetleg hülyeségeket. Csak ott fog ülni előtte egy idő után. Kiharcolja magának.
2014. dec. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
37%
Nem vennék. Majd ha magunknak újat veszek, akkor megöröklik a régi "lestrapáltat"
2014. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
60%

Mesét nézni inkább vennék egy kisebb tv-t és egy lejátszót hozzá, mint tabletet.

2 hét alatt tönkrevágják. (Arról nem beszélve hogy a legolcsóbb vackok semmire sem jók)

2014. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
36%

4 évesnek nem, de a 6 évesnek igen. Ők már simán elboldogulnak vele, meg aztán úgyis nyaggatni fognak hamarosan, mert a suliban már csak nekik nem lesz :)

Szabályokat kell hozni és betartani, akkor nincs gond. És valóban, ne a legolcsóbbat vedd, inkább egy erősebbet, azzal évekig kihúzzák, ha vigyáznak rá (tokot is vegyél hozzá pl)

2014. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
74%

Nemrég írtam ki egy kérdést, szinte ugyanezt, de 8 évessel. Venni fogok neki.

De 4 és 6 évesnek nem vennék, sőt a telefonomat is korlátozva adtam csak oda, kb heti egyszer. Amikor 4 és 6 éves volt, akkor kézzel fogható játékokkal játszottunk. Nagyon fontos. Meséket olvastam, nem nézték, max napi egyet a tv-ben. Nagyon fontos ebben a korban, hogy mit játszik a gyerek. Szinte meghatározó a jövőre nézve. Sajnos ezt sokan nem hiszik el, majd évek után rásütik, hogy hiperaktív.

4 és 6 évesen kell a közös játék és móka. Azt a keveset, meg amit a virtuális világban tölthetnek, azt meglehet oldani rendes pc-n.

2014. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!