Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem túlzás már ez egy kicsit...

Nem túlzás már ez egy kicsit amit anyum csinál?

Figyelt kérdés
Tesóm 6 éves. Anyu törli ki a fenekét mikor nagyvécén van, ez még úgy ahogy oké.. De pl. cumizik még, és reggel kakaót iszik cumis üvegből, amit anyukám tart! Tehát itatja. Ősszel már első osztályos lesz. Amúgy egy nagyon okos értelmes gyerek, de annyira el van kényeztetve.. Vagy ez még így nem gáz? Igaz, hogy késői gyermek, de azért így elkapatni.. Mi lesz még belőle?

2013. máj. 30. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Jézusom... de nagyon gáz!!! Anyukádnak lelki segítségre van szüksége!
2013. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Úristen, az oviban nem szóltak anyukádnak, hogy mi van a gyerekkel?! Ez nagyon gáz szerintem, mondtad már anyukádnak, hogy ez nem oké?
2013. máj. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is gáz! Védőnő tudja?
2013. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Persze, h mondtam neki, de ennyi, egyik fülén be-másikon ki. Az óvónők azt tanácsolták neki ne vegye el tőle a játszócumit..

A reggeli kakaóról nem hiszem, h dicsekszik.

A kakiról meg mondta, h azért, mert gondok voltak tesómmal, nem akart kakilni meg berepedt a végbele, mert visszatartotta, ezért most így "kíséri figyelemmel" milyen a kaki. Hát nem tudom.. :-/

2013. máj. 30. 18:08
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Anyukáddal nagy gondok vannak, főleg hogy még hazugságokat is kitalál, szóval ő is tudja, hogy ez nem normális...
2013. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Én kisgyerekes anyuka vagyok, de ezeket a dolgokat én is kivétel nélkül túlzásnak tartok.

A fiam még csak 2 és fél éves, de pohárból iszik, nem cumisüvegből, cumit is inkább csak alváshoz használ vagy ha nyűgös, napközben nem is igen van a szájában és a fenekét még neki törölni kell értelemszerűen, mert még nem tudja. De egy iskolás korú gyereknél a suliban senki nem fogja kitörölni, úgyhogy azt is már illene megtanulni.

Ez durva.

Amúgy ebből a fokú "anyu mindent megcsinál helyettem" helyzetből a tesódnak lesznek hátrányai, nem neked. Hidd el, akit önállóságra nevelnek, sokkal talpraesettebb és feltalálóbb ember lesz, mint akinek mindig mindent anyuci vagy apuci elintézett.

2013. máj. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Anyu nem talál ki hazugságokat ezt nem tudom mire értetted?

Nem cumis üvegből iszik, csak reggel a kakaót, amit anyu itat vele. Amúgy pohárból iszik, nem ez a gond, hanem ez a reggeli cumiztatás számomra már abszurd.. Mondjuk attól nem félek, h a suliban nem lesz ki kitörölje neki, mert csak otthon végzi a nagy dolgát, azt is unszolásra ugye, mert fáj neki..

2013. máj. 30. 18:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Jaj ne haragudj, úgy értelmeztem, hogy az óvónőknek mondta ezt a perepedezéses témát, mert hogy valamivel meg akarta magyarázni...de ha tényleg így van, akkor az már.
2013. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Szegényre egyszer törjön rá a hasmenés... 1. voltam.. a hazugságot arra értették előttem, hogy megmagyarázza, hogy ezt miért kell így csinálni, miközben már rég nem így kéne...
2013. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

valóban itt az anyukával van probléma

a tesód persze hogy élvezi a kényeztetést

2013. máj. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!