Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves a kisfiam, és halálra...

4 éves a kisfiam, és halálra idegesít! Egyáltalán nincs türelmem hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem a gyerekkel vagy, ne takaríts. Pihenj, menj el a férjeddel valahová.

Ha hisztizik, ne reagálj rá, nézz át rajta.


OFF:

8-as, belinkelnéd azt a kérdést?

2012. aug. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Most miért kellett lepontozni? Kösz!

Nem mindenkinek idilli és halvérű a gyermeke. Most mondjam hogy puding? Már bocsi, de minden gyerek más. Van aki tök jól elvan, eljátszadozik, az anyukája nem ismeri azt a fogalmat hogy "kiborulás" "halálra idegesítés", a másik véglet meg hogy egész nap izzadsz mint a ló, a vérnyomásod az egekben, minden pillanatod a gyereken kell legyen mert bármikor csinálhat valamit amit nem szabad, nem tudsz vele mit tenni, csak hallgatod reggeltől estig a toporzékolást és a hisztit. Ezzel NEM tudsz mit csinálni. Olyan nincs hogy leülsz vele játszani és abbahagyja, olyan nincs hogy lefoglalod, vagy csinálsz közös programot és rögtön "jó" gyerek lesz. Még bevásárolni sem tudsz vele menni, sehova. Ha mégis elmerészkedsz egész végig azon imádkozol nehogy rájöjjön a dühroham valami egészen apró dolgon.

Két gyerekem van, össze sem hasonlítható a kettő,pedig egyformán nevelem mindkettőt, ha a szülő (én) hibán lenne, akkor a "jó" gyerekem miért nem lett olyan kis haramia mint a kisfiam? Nem állandó jelleggel űzi ezt a tevékenységét, de elég két nap folyamatos banzáj, és én is úgy érzem mint a kérdező.

Ez az egész egyéni, a gyerek egyéniségétől függ.

Nagyon szívesen kölcsönadom a kisfiam egy napra, és lehet alkalmazni a jól bevált elméleteket, és praktikákat amik másnál beválltak! :):)


Lehet lepontozni.

2012. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek veled utolsó,teljesen korrekt amit írtál!Úristen,persze,kövezzétek meg a kérdezőt,mert így fogalmazott,hogy halálra idegesít!De tök jó nektek,hogy ti sosem éreztek így!Nekem 2 van és bizony néha engem is halálra idegesítenek.Ennek ellenére is szeretem őket,de tudjátok mit,az előttem szóló leírta:ez totál gyerekfüggő!A legjobb barátnőm nem tudja melyik oldalára feküdjön annyira unja magát otthon a gyerkőccel,én meg örülök ha ülhetek negyed órát!Ennyi!Irigyellek titeket,de ne ítéljetek már el másokat!
2012. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
off:valaki aki rátalál,linkelje már be azt a kérdést,amiről a 8-as írt!nem találom,de úgy elolvasnám!
2012. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Töröltette a kérdést végül az a kérdező.
2012. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kicsit szélsőséges leszek, de....

épp a minap borított ki a fiam+ van egy lányom is, aki szintén nem könnyű eset, bevallom ki is kapott a kisfiam a fenekére, én meg totálisan kikészültem tőlük.

A barátnőmék közben pár napja épp a gyermekük életéért küzdenek...most azt mondom inkább idegesítsenek még jó pár évig és inkább boruljak ki én tőlük, de sose kelljen ezt átélnem.

mondom ez szélsőséges példa, de a mindennapokban az anyukának is jár egy kis kikapcsolódás. Fodrász, kozmetikus stb.? Apuka nem tud vele lenni egy kicsit?

2012. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Édes Istenem! Pont az imént írtam ki egy kérdést, mert a nagylányom miatt lassan ledobom a láncot :-( Igen,rohadtul idegesítő tud lenni, és az a legidegesítőbb (nálunk), hogy a célja az idegesítés. Kizárt,hogy több figyelmet igényelne,mert a kistesóval,apával együtt hárman figyelünk egyszerre a nagytesóra. Akármit próbáltunk eddig,nem vált be.

Lehet, elmegyek a nevelési tanácsadóba, mert már napi szinten kapok sírógörcsöt,ez így nem megy tovább. A kicsivel soha ilyen gond nincs,ő az inverze a nagynak...

Nem tudok mást mondani neked,kérdező,mint hogy kitartás!

2015. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!