Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39. hetesen normális, hogy...

39. hetesen normális, hogy minden idegesít, nincs türelmem semmihez és szinte senkihez?

Figyelt kérdés
Mindent tehernek érzek, és nagyon tanácstalan vagyok, hogyan vészeljem át a következő hetet... nem akarok bezárkózni, de most azt érzem, jobb ha kerülök mindent - eddig pont az ellentéte voltam ezért ettől megijedek...
2008. okt. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez természetes, én is így voltam. Ilyenkor már teher a nagy pocak, a sok pisilés, és egyébként is várod már a szülést, és hogy lásd a babádat.

Nekem a lányomnál nem volt ilyen gondom, mert 3 héttel előbb megindították a szülést. De a kisfiam 1 héttel tovább maradt a pociba, az már nem volt túl jó, ráadásul nagyon rugdosott is végig.

Kitartás, már nincs sok hátra.

Könnyű szülést, és boldog babázást neked.

2008. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!

Én emberek közé se nagyon akartam menni,mert mindeki kérdezgetett,próbáltak barátkozni,nekem pedig már semmi türelmem nem volt.

Kitartás!

3 hós kicsi fiú anyukája

2008. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Normális! Én "csak" 38 hetes vagyok, de ugyanazok a problémáim vannak, mint neked. Semmi nem jó nekem sem és minden halálosan idegesít. Idegesít, ha figyelmes velem a családom, akkor kikérem magamnak, de ha nem azok, az is idegesít, akkor képes vagyok és megsértődök. Néha a fejemet legszívesebben a falba verném, mert utólag mindig rájövök, milyen undok tudok lenni.

Csak bízni tudok benne, hogy tudják még tolerálni, lesz annyi türelmük még erre a hátralévő kis időre!

2008. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem is ugyan ez a problémám azt hidtem csak én lettem ilyen visszahuzzodó.Probálom lekötni valamivel a gondolatomat és az ídőmet.Kitartás neked is!!!38hetes kismama
2008. okt. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is sajnos ugyan így voltam , de nekem ezek már a 36. hét tájékán kezdődtek. Ez sajna teljesen normális, nem tudsz tenni semmit, próbáld esetleg valami olyan dologgal lefoglalni magad ami egy kicsit még érdekel. Kitartás, már csak 1-2 hét van hátra.
2008. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!