Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves a kisfiam, és halálra...

4 éves a kisfiam, és halálra idegesít! Egyáltalán nincs türelmem hozzá, mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

:( hasonló cipőben járunk :(


nem tudsz tenni semmit, csak az idő.....egyszer vége lesz ennek a korszaknak, engem is ezzel hitegetnek :):)


Nem lehet elvinni egy hétvégére nagymamihoz? Kell pedig egy kis idő neked is, legalább egy nap, hogy ne csinálj semmit csak ülj a fotelben és nézz magad elé :):)

2012. aug. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Néha el tudom vinni valamelyik mamához, csak az a baj, hogy akkor sem tudok kikapcsolni, mert akkor meg csinálom a házimunkát, amit különben csak lassabban tudok megcsinálni, ha a gyerek itthon van.
2012. aug. 1. 19:00
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

:) Ez is ismerős.....


Próbáld ki azt hogy vontatott menetben gyerek mellett házimunka.....->egyet előre kettőt hátra...:) aztán ha a nagyja megvan irány a mama. Hazaértél sitty-sutty ami kimaradt, aztán pihi.

Sajna én is beleesek abba hogyha nincs itthon a fiam nekifogok a házimunkának, mindig van valam ami lefoglal egész nap.

Pedig tojni kellene az egészre és ledőlni, és pihenni egy kicsit :)

2012. aug. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igazad van, és hogy így kellene csinálni, de azt meg mindketten tudjuk, hogy a gyakorlatban ez nem működik. Mi anyák, szerintem képtelenek vagyunk kikapcsolni, vagy nem tudom. :)
2012. aug. 1. 19:05
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
Valami kis barátjához nem tudod elvinni egy napra?A kölkök jól eljátszanának,te meg pihennél.:) vagy ha olyanok akkor már ott is aludhatna.:)
2012. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ez most komoly? Nem jó a viszonya annyira a négyévesével, hogy el bírja viselni egy egész napig és mindenki azt tanácsolja, hogy passzolja le? Atya ég! Milyen világban élünk? Miért nem játszol vele? Miért nem neveled? Ez hol maradt el időközben?
2012. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
6-os neked mennyi idős a gyereked? Ha túlélted a dac korszakot akkor tudod miről beszél a kérdező
2012. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

én egyetértek a 6-ossal, és is furcsállom a válaszokat,

(van egy másik kérdés, anyuka azt írta, nem szereti nagyobbik a gyereket, kb 130 válasz érkezett már rá, úgy szapulják mint az állat, elmondják mindennek cifrábbnál cifrábban)

pedig ez a megfogalmazás sem sokkal jobb: "halálra idegesít, egyáltalán nincs türelmem hozzá"

Mit csinálj? foglalkozz vele! csináljatok minél több szabadtéri programot, vidd el gyerektársaságba, játszótérre, stb ezer féle program van nyáron

és mi a dackorszakban vagyunk a 3 évesemmel, és igen sok türelem kell hozzá, de SOHA nem idegesít halálra!

2012. aug. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

Azt hittem, csak én vagyok ebben a helyzetben... De ezek szerint nem.

Enyém 3 éves, mostanában leginkább amitől kiborulok:

Kitalál valamit, amit szeretne csinálni/enni/nézni (mese), vagy bármi... Eljutok oda, hogy előszedem/elkészítem/megcsinálom, addigra meggondolja magát, hogy inkább mégse... Tudom, hogy több türelem kéne, de úgy érzem, egy idegroncs vagyok...

A legtöbb idő, amikor valaki vigyáz rá, az max 2 óra, ennyi telik a nagyszülőktől.

2012. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kapcsolatról van szó,hanem arról hogy most az anyuja kicsit ki van borulva,elfáradt.Mindenkivel megesik az ilyen.Ettől még foglalkozik vele,szereti,de most kiborult ennyi.És nincs abban semmi ha egy napot valaki más vigyáz rá.Az anyuja is összeszedi magát,a gyerek is jót szórakozik,mamával vagy valakivel.
2012. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!