Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Húsvét "mire való" a Gyermek...

A Húsvét "mire való" a Gyermeknek? Ajándék nélkül el tudod képzelni?

Figyelt kérdés

Érdekes a fogalmazás, de: Kb 10 perccel ezelőtt mutattam "kedves" anyósnak, hogy: nézd mit találtam kisfiamnak? Biztos nagyon örülne neki, ha ezt megkapná a Nyuszitól Húsvétra. Erre ő: hmhmhmh...a Húsvét nem arra való, hogy ajándékot vegyünk a gyereknek, hanem csak egy kis apróságot neki...Arra ott a Karácsony, a szülinap...


Nem vagyunk gazdagok, de a Gyermekemet miért nem lephetném meg egy max 5000Ft-os ajándékkal HÚSVÉTRA?!?! Persze kap pár db nyuszicsokit, tojást, kint az udvaron majd megkeresi a fűben, ahogy eddig...

Őszinte leszek, nagyon meglepődtem a kijelentésén, legszívesebben mondtam volna neki, hogy az a...d pi...ért b..meg! Tök lazán, tök közönségesen mondta, na meg, hogy erre neki nincs pénze. (????) Egy szóval nem mondtam, hogy neki kellene megvennie. Gondoltam magamban, hát te nem fogod megmondani, hogy mit vegyünk, vagy mit ne a Gyerekünknek b....meg!

Nagyon rosszul esett ez nekem...Én gyerekkoromban alig kaptam valami ajándékot, nem is volt jó akkor, sajnos nagyon sok rossz ért kislány koromban, de megfogadtam, majd ha nekem lesz egy Gyermekem, mindent megadok Neki, amire csak szüksége lehet! Persze azért vannak határok, nem viszem/visszük túlzásba.

De őszintén: Baj, hogy egy olyan vmit szeretnék venni, aminek tudom, hogy nagyon örülne?!

Most megyek, elteszem magam holnapra, és légyszíves írjatok! Most nagyon xarul esett a megnyilvánulása anyósnak. :S Amúgy is egy agybeteg, depressziós idióta. Most nagyon berágtam, és már csak azért is meg fogom venni Húsvétra kicsi fiamnak! :(((((((


2012. márc. 22. 22:14
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:

Tudod, kedves utolsó, ha ismernéd az anyósomat, teljesen másképp reagálnál Te is. De most miért baj az, hogy veszünk a Gyermekünknek AJÁNDÉKOT Húsvétra? Hm? Micsoda irigyek az emberek...Tisztelet a kivételnek! Bárcsak tudnék venni mindig szép ajándékokat...

Mint írtam is a kérdésben: "De őszintén: Baj, hogy egy olyan vmit szeretnék venni, aminek tudom, hogy nagyon örülne?! " MEGÉRDEMLI a Kisfiam, és akárki akármit mond, lesz Neki meglepetés a tojásokon, a nyuszicsokikon kívül!


Szánalmas.....NEM drogra, italra, cigarettára, meg a sok baromságra költjük a pénzünket, mert akkor megérteném a válaszokat. De így?? Már ELNÉZÉST KÉREK, hogy meg mertem kérdezni, hogy miért baj az, ha nem csak csokikat kap a Gyerekem?!

Á, hagyjuk, ennek semmi értelme...Mindenki azt csinál, amit akar.

2012. márc. 23. 14:11
 22/50 anonim ***** válasza:
81%

én most nem értem a kiakadásodat? :O


mindenki leírta náluk hogy van, majd azt is hogy te azt csinálsz amit akarsz.


azt írsz egy tök normális kommentet, majd még egyet amiben oltogatod a válaszolókat. nagyon furcsa vagy, nem te vagy véletlenül depis? :S

2012. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
64%
Hú, nekem is nagyon fura vagy. Egyébként szerintem húsvétra csokitojás, csokinyuszi jár, és nem ajándék. Az valóban karácsonyra, szülinapra, névnapra való.
2012. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:

20/22-es válaszolónak: Nem, nem vagyok depis szerencsére. Te írtad, hogy "ecsetelem", hogy milyen drága ajándékot veszek a Gyerekemnek. Hát..sztem 5800Ft igazán nem drága,(van ettől drágább is) nem eget rengető összeg. Egy évben 3x kap a Gyerekem hasonló értékű ajándékot. De mivel 3 éves, így 10 ezer felett nem veszek, mert azért annyira nem engedhetjük meg magunknak. Igen mindenki leírta, hogy nem ajándékoznak a Gyermeküknek, hanem csak tojásvadászat, stb lesz. Egy valaki viszont írta, hogy vesznek a Gyermeküknek ajándékot.

Az anyós pedig elég bunkó módon válaszolt, amikor megmutattam neki a szintetizátort. Először jaj de jól néz ki, majd hmhmhm...nem kell ez, minek ez. Eszembe sem jutott, hogy tőle kérem a pénzt a játékra. De egyébként meg tök mindegy mit veszünk a férjemmel, sosem tetszik neki.Ez legyen játék, vagy magunknak pl zokni, nadrág, felső. De magasról leejtem, mert nem ő kapja, hanem a Kisfiam és mi. :) Ő valóban "beteg", de nem írom le, hogy mi a baj... Ez most nem tartozik ide.

Szóval: Mégegyszer hangsúlyozom, hogy tojásokat fogunk festeni, amit elrejtek az udvaron, és megkeressük őket a fűben és a csokikákat is, és az ajándékot is. :)

2012. márc. 23. 14:52
 25/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg, én is alig várom, hogy lássam a kislányom arcán a boldog mosolyt, mikor meglátja a húsvéti ajándékát. Én úgy vagyok vele, hogy amiről úgy érzem, örömöt okoz a lányomnak, azt megveszem neki. Sokszor a legkisebb dolgoknak örül, nem nagy ajándékokra kell gondolni. És főleg, értelmes és klassz dolgokat szoktam neki venni.
2012. márc. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves 25-ös válaszoló, így lesz! Én is azt szeretem, amikor boldog, nagyon örül az új ajándéknak, amit kap tőlünk. :) Ő is tud örülni nem csak játéknak, hanem mesekönyvnek, ruháknak...Imádom Őt, és megérdemli, mert nagyon okos kisfiú...:)
2012. márc. 23. 14:59
 27/50 anonim ***** válasza:
74%

Már a kérdésed hangneme is támadó volt, a hozzá írt magyarázatod meg egyenesen... Le sem írom.

Te nem azt kérdezted, hogy baj-e, ha veszel ajándékot, hanem azt érezted elképzelhetetlennek, ha valaki nem vesz.

Én nem ismerem anyósodat, de sajnálom, hogy ilyen menye van, az egyszer biztos!

2012. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
74%

Azt tényleg nem értem, hogy a válaszolókra miért akadtál ki. Senki nem írta, hogy ne vedd meg, csak annyit írt mindenki (vagyis a többség), hogy náluk nem így szokás.

Ha meg tudod, hogy anyósod ilyen, és mindig így reagál, akkor mégis mit foglalkozol vele? Olyan, mintha egy gyerekkel vitatkoznál, amikor nem akarja megérteni, hogy le kell feküdnie aludni. Vagy azon is így ki szoktál akadni?

2012. márc. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
78%
Milyen idióta dolog kérdezni, majd a véleményemmel nem egyező válaszokat lehurrogni! :))) Tudod, vedd meg neki, de ha hiszed a saját igazad, akkor ne kérd ki más véleményét... Azt hiszem a családotokban nem az anyós az "agybeteg", már ne is haragudj. Az álláspontodat pedig nem verifikálja, hogy te kevés ajándékot kaptál gyermekkorodban.
2012. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
67%

22. válaszoló vagyok. nem, nem én írtam. ha megnézed a %-okat, az se stimmel. én még az első oldalon válaszoltam :)

na mindegy, csak nem akartam, hogy azt hidd, én írtam a 20.? választ is :)

2012. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!