Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rövid aranyos mesék 2 és fél...

Rövid aranyos mesék 2 és fél éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 21:07
1 2
 1/13 TKI Ibolya ***** válasza:
Anna Peti Gergő ,Bogyó és Babóca és én még verseket is olvastam nekik.
2012. jan. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mintha én írtam volna az előző választ. A fiam is nagyon szereti ezeket a meséket, és Bartos Erika verses könyveit is.
2012. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is APG és Maszat (Berg Judit-Agócs Írisz), ill. Kipp-kopp-ból a Kipp-kopp és a hónapok, abban 12 kis mese van a 12 hónapra.
2012. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 alaszka ***** válasza:
100%
Boribon volt a kedvenc!
2012. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Bogyó és Babóca! Az Anna , Peti és Gergő szerintem 4 éves kortól jó, mert hosszabbak a történetek.

Bartos Erika: Zakatoló verseskötete szuper.


Bogyó és Babóca dvd-n is imádnivaló!! Én is csak ajánlani tudom.

2012. jan. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Boribon! :)
2012. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a Trixi könyveket tudom ajánlani jó szívvel. 3 havonta jelennek meg (legutóbb 200 Ft volt egy darab) és nagyon aranyos mesék vannak benne. Némelyik igazodik az adott évszakhoz, ünnepekhez, és van amelyik csak egy aranyos, bármikor olvasható mese, vagy versikék, mondókák. Nagyobb üzletekben lehet kapni, pl. Spar.
2012. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Én sosem olvasok a gyerekünknek mesét, inkább bekapcsolom neki a tévét. Az jobban leköti, örülök hogy a tiéd figyel az ilyenekre.
2012. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szutyejev: Vidám mesék

Vannak benne nagyobbaknak valók is, meg rövidebbek is. Ki ne ismerné pl. A három kiscicát? :-)

2012. jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is sztár volt egy időben a Bogyó és Babóca, de kislányom már hosszabb meséket igényel. Mondjuk mindig is nagy könyvmoly volt, most 2 éves.

Aztán Varró Dániel gyermekverseit is szereti, a Cini cini muzsika mondókáskönyvet. És van olyan, hogy mesék óvodásoknak - ezek nem túl színvonalasak irodalmilag, de rövidek és gazdagon illusztráltak.

Aztán Szutyoksári is tetszik még neki, és vannak rendes mesekönyvei is, de azok már hosszabb meséket tartalmaznak.

Állítólag az Anna Peti Gergő is kedvelt, barátnőm kislányának ez a kedvence.

8-as válaszoló, ez valami vicc? :)

2012. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!