Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokallanátok?

Ti is sokallanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy csomag bontatlan 80db-os Libero pelenkám.2csomaggal vettem a kislányomnak de mivel kiütötte,a bontatlan csomagot nem tudtuk elhasználni ezért eladtam.A rendes ára a dm-ben 4699Ft.De mivel én is 25%-os kuponnal vettem úgy az ára 3525Ft volt.Éppen ezért 3500Ft-ért árultam.A lényeg el tudtam adni.De volt aki még ezt is sokallotta érte.Igazából ezt nem értem hogy miért sokallotta?Hiszen ha nekem felajánlanának ennyi pénzért egy pelenkát egyszerre kapnák az alkalmon.Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 8. 20:23
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
29%
De ezek szerint a gyerekkel telibe találtam "valamit". hmm...
2012. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
Igen, a gyerek belekeverese sem volt durva, en nem latom annak. Nem tamadtuk, nem kotekedtunk, csak nem ertettunk vele egyet. O okoskaimozott le minket.
2012. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
Na hát ennyi. Akkor kiegyezhetünk, hogy valakinek egéri, valakinek nem, én már a legelején is írtam. Én voltam az a válaszoló, aki a 80 ezres gyerekülést nem adta oda tizen párezerét. Akkor is írtam, hogy én sem vettem volna meg, mert vannak kuponjaim, de ha nem lennének, akkor simán ugrottam volna rá. Mégis le lettem pontozva. Én speciel ezért pöccentem be.
2012. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

egéri=megéri

már nem látok! :))

2012. febr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!