Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokallanátok?

Ti is sokallanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy csomag bontatlan 80db-os Libero pelenkám.2csomaggal vettem a kislányomnak de mivel kiütötte,a bontatlan csomagot nem tudtuk elhasználni ezért eladtam.A rendes ára a dm-ben 4699Ft.De mivel én is 25%-os kuponnal vettem úgy az ára 3525Ft volt.Éppen ezért 3500Ft-ért árultam.A lényeg el tudtam adni.De volt aki még ezt is sokallotta érte.Igazából ezt nem értem hogy miért sokallotta?Hiszen ha nekem felajánlanának ennyi pénzért egy pelenkát egyszerre kapnák az alkalmon.Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 8. 20:23
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
Ne haragudjal kedves kerdezo, de ha kiirod a valaszod es nem mindenki ert veled egyet, miert haborodsz fel ennyire? Egyreszt a pelenkat mar eladtad, tehat bebizonyosodott, h van akinek megeri. Ezek utan mar a kerdest is folosleges volt kiirni. Ha meg kiirtad, szamithatsz mindenfele vaalszra. En azon szoktam megbotrankozni, h valaki kiir egy kerdest es ugymond elvarja, h mindenki aki ir, ertsen egyet vele. Ha nem, jon a haborgas, lepontozas. Nos hidd el, nem mindenkinek eri meg annyi penzert megvenni, mint amennyiert te eladtad. De mar irtam: van akinek megeri, van akinek nem. Ezt miert nem tudod elfogadni? Tenyleg sok mindent vettem mar neten, de soha senkinek nem jutott eszebe ugyanannyiert adni az ujat amennyiert vette. Es itt nem csak 3 ezres pelenkarol beszelek, hanem nagyobb, dragabb dolgokrol. En is adtam el uj dolgokat, de kb 20-30 szazalekkal olcsobban. En igy gondolkodom, de latom vannak masok is igy ezzel. Van aki meg ugy, ahogy te. Nem vagyunk egyformak. Maskor ne irjal ki ilyen kerdest, ha azt szeretned, h mindenki ertesen veled egyet. Ugysem fognak. Kepzeld el, milyen unalmas lenne ez a vilag, ha egyforman jarna az eszunk.
2012. febr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
és mivel pontokat is kapok 200ft-onként 1-et, így mégha 2.500 ft-ért veszem is meg, kapok ígyis 12 pontot. De, ha dupla pontozás van, akkor 24-et.
2012. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
Kedves 18:16 os: egyetertek veled. Az a szomoru, h ha valaki maskepp gondolkodik, akkor hulye. Pedig csak ezt a konkret esetet is veve, mindenkinek maskepp eri meg. En felpontozlak. : )
2012. febr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
Ezt nem hiszem el. Engem nem erdekelt eddig itt a pontozas, nem erdekel hany szazalekos vagyok. De idegesito, h maskepp gondolkodom, leirom, h nekem nem erne meg, erre 0 szazalekos a valaszom. Minek ir ki az ilyen ember kerdest? Megall az eszem, elvarja, h mindenki bologasson es mondja azt, h igenis jo aron arulta. Az ilyen emberek miatt nincs is mar kedvem ide jarni. Tenyleg egy betokosodott, stressze anyuka lehet a kerdezo.
2012. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
Eleve ugy tetted fel a kerdest: ti is sokalnataok? ...Azt hitted, mindenki azt fogja irni, h nem, egyaltalan nem ?
2012. febr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 A kérdező kommentje:

Okoskáim!

Attól még nem lesz 0%-otok mert én lepontozlak titeket.Én stresszes?Nem,köszönöm szépen jól vagyok nem vagyok stresszes!Inkább ti vagytok azok ahogy itt olvasok a válaszaitokat.AZ ÉN GYEREKEMMEL MEG NE FOGLALKOZZATOK!És ilyeneken mint ti egyáltalán nem húzom fel magam,max nevetek rajtatok.

2012. febr. 9. 18:32
 37/54 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo! Ha a valaszomat lepontozod, akkor az a konkret valaszom nulla szazalekos lesz. Vagy nem, rosszul tudom? De nem erdekel, ha te ettol boldogabb vagy. Nagyon eroszakosnak tunsz, mar megbocsass. En lazabbnak, rugalmasabbnak erzem magam, nem akadok ki ha mas nem erte egyet velem, sot...Te ezzel ellentetben jol kibuktal a valaszainkat olvasva. Akkor hol van a rugalmassagod? A kerdesedet meg ujra kene fogalmazd: ugye ti nem sokalnatok?
2012. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

76%-osnak!

:D Ennyi a véleményem rólad.

2012. febr. 9. 20:09
 39/54 A kérdező kommentje:

A többieknek akik tudtak normálisan válaszolni sajnálom hogy itt 1-2 válaszoló lepontozott titeket,én felpontoztalak titeket.És köszönöm a válaszaitokat.

A másik kettőnek meg stresszmentes estét kívánok!

2012. febr. 9. 20:11
 40/54 anonim ***** válasza:
Es miert csak az a " normalis" valasz, amelyik veled egyetert???? Erre tudnal valaszolni? En nem kevertem bele a gyerekeidet, megis lepontoztal. Csak nem ertettem veled egyet, meg is indokoltam, h miert. Csak ez letezik szamodra, amit te elkepzelsz. Olyan vilagosan leirtam: van akinek megeri, es van akinek nem. De erthetetlen vagy es magyarazod a magadet. Azt is leirtam, h a te ervelesed is megertem. Te megsem ertesz engem. Akkor kivel van a baj???
2012. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!