Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokallanátok?

Ti is sokallanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy csomag bontatlan 80db-os Libero pelenkám.2csomaggal vettem a kislányomnak de mivel kiütötte,a bontatlan csomagot nem tudtuk elhasználni ezért eladtam.A rendes ára a dm-ben 4699Ft.De mivel én is 25%-os kuponnal vettem úgy az ára 3525Ft volt.Éppen ezért 3500Ft-ért árultam.A lényeg el tudtam adni.De volt aki még ezt is sokallotta érte.Igazából ezt nem értem hogy miért sokallotta?Hiszen ha nekem felajánlanának ennyi pénzért egy pelenkát egyszerre kapnák az alkalmon.Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 8. 20:23
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Csak nem értem hogy egyesek miért sokallották.De ahogy itt is írta az egyik válaszoló ő se vette volna meg.Ugyebár több kuponja van.
2012. febr. 8. 21:46
 12/54 anonim ***** válasza:

Hát igazából énis lecsaptam volna rá, legalább nem fogyott volna a pontom a kuponra.

De egyébként én mindig azt nézem, hogy 1 db pelus mennyire jön ki.Pl ez így 43 ft-ra és én annyit még sosem adtam érte:)

Persze a Libero a legdrágább pelus és mivel most tesztelem énis, valószínűleg ezután majd megveszem, akármennyibe is fog kerülni, de ezelőtt sosem vettem ennyiért.Mindig megpróbáltam "lekuponozni" akár 33-34 ft-ra is.Egyszer még 29 ft is volt a 40%-al de az megint más...

Mindenesetre ha ennyiért akadtam volna pelusra helyben akkor valószínűleg én is lecsapok rá, de csak azért mert Libero.Pl ha Pampers lett volna akkor rá sem hederítek...

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont azért volt nehéz olyat találni aki Liberot használ,mert sokan Pamperst vesznek.Egyébként mi is pamperst használunk de mivel a Libero olcsóbb ezért vettem.De hát a kislányom bőre nem bírja.:-(
2012. febr. 8. 22:22
 14/54 anonim ***** válasza:

én egyszer feltettem egy csomó 4es pelust. mi több félét használunk, mindig az akciósakat veszem, így vegyes volt :)

olyan 70 db pelus volt, nagyrészt pampers, de libero, tescos és pár db. bugyipelus is volt a csomagban :)


1Ft-ről indítottam, nem volt se fix ár, se minimálár, cím az volt, hogy pelusok akár 1Ft-ért.


ahogy feltettem már jöttek az üzik, hogy mennyiért zárom le? kaptam ajánlatokat. másnap írtam, hogy 32Ft/db-ért ha valaki személyesen átveszi, akkor lezárom még aznap :)

pár perc múlva jött is az üzi, hogy még aznap elvinnék annyiért. én is örültem, a vevő is.


nem is ez a lényeg, utána egy nőci elkezdett zaklatni, hogy én milyen hazug vagyok, hogy 1Ft-ért is odaadnám az egész csomagot, aztán írom, hogy darabáron 32.- őt meg jól beetettem, mert neki 1Ft-ért kellett volna. az utolsó levele az volt, hogy költsem gyógyszerre azt a pénzt :O

nagyon kiakadtam! még mindig úgy gondolom, hogy nem hazudtam, ha egy ember licitált volna rá akkor 1Ft-ért adtam volna oda, na de ha hazug ember is vagyok, ez a gyógyszeres beszólás azért túllépi a határt

2012. febr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
Vannak akik bepróbálkoznak s fillérekért vinnék el.
2012. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Aki ezt írta, az nem ismeri sem a nyelvet rendesen (azt írtad, AKÁR 1 ft-ért is) másrészt a licitálás szabályait sem ismeri, tehát ezzel ne foglalkozz, egyáltalán nem hazudtál.
2012. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
Bocs, most már utolsó előtti. :)
2012. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
En ha veszek valamit ujan, es vegul tovabbadom, nem adom ugyanazert az arert, amiert vettem. Mert akkor mi a haszon a vevonek? Elmehet es boltban is megveheti ugyanannyiert. Nekem az a logikus, h valamivel olcsobban adom tovabb. Valoszinu akik ezt irtak neked, ugyanannyi penzert hozza tudnak jutni. Szoval en nem ertek veled egyet. En pl vettem elefanten csizmat 13 ezerert, de mire kellett kicsi volt. Masik telen 9 ezret kertem erte, pedig nem volt a gyerek laban. eszembe sem jutott volna 13at kerni erte, hisz annyiert az uzletben is van.
2012. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

14-es!

Nem foglalkozzál ilyen idiótákkal.

Kedves utolsó!

Nem igazán értelek!Mi az hogy olcsóbban kéne adni?A pelenka rendes ára 4699Ft!Én 3500Ft-ért adtam,ha ennél is olcsóbban adtam volna akkor nekem mi lett volna a hasznom?Gondolom te is sokallottad volna.Na az ilyeneket nem értem.

2012. febr. 9. 11:10
 20/54 anonim ***** válasza:
77%
Na látom megjöttek akik ingyen akarnak mindent és lepontoztak bennünket! :))
2012. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!