Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokallanátok?

Ti is sokallanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy csomag bontatlan 80db-os Libero pelenkám.2csomaggal vettem a kislányomnak de mivel kiütötte,a bontatlan csomagot nem tudtuk elhasználni ezért eladtam.A rendes ára a dm-ben 4699Ft.De mivel én is 25%-os kuponnal vettem úgy az ára 3525Ft volt.Éppen ezért 3500Ft-ért árultam.A lényeg el tudtam adni.De volt aki még ezt is sokallotta érte.Igazából ezt nem értem hogy miért sokallotta?Hiszen ha nekem felajánlanának ennyi pénzért egy pelenkát egyszerre kapnák az alkalmon.Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 8. 20:23
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne foglalkozz a rosszmájúakkal. Sajnos ezen az oldalon ez megy egy ideje. Én már nem kérdezek, mert bármit, hangsúlyozom mégegyszer BÁRMIT is kérdezek mindig van legalább 1 ember aki beleköt, még abba is hogy miért itt kérdezem meg, hogy milyen köptetőt adjak a gyereknek, holott a kérdés az volt, kinek mi vált be. Na mindegy.

Ha nem írtad volna ki hogy 250 ft-ot nyertél a dolgon a kutya nem kötött volna beléd. Tipikus magyar mentalitás és okoskodás.


Egyébként elárulom hogy én szoktam több pénzért eladni dolgokat, mint amennyiért vettem. :))) Pontozzatok le, kérlek, kérlek!!!!!! Pl Tescoban 70%-ra leértékelt babaruhát pár hónap használat után simán el lehet adni ugyanannyiért, vagy picit többért, vagy teljesen újan akár még a 70%-os ár duplájáért is. Nem mindenki jut el a Tescoba mikor leárazzák a cuccokat! :)))))))))

2012. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
Bocsanat, de nem vagyok rosszmaju, hanem nem ertek egyet a kerdezovel. Megmagyaraznad, h ez miert rosszmajusag? Csupan mas a velemenyem. En el tudom mas velemenyet fogadni. Szerintem pont a tietek a magyar mentalitas, hisz csak nektek lehet igazatok. Osszeteveszted a fogalmakat.
2012. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
Édes istenem! :D:D:D:D:D Itt aztán elég sokan stresszesek,már ne is haragudjatok! Ezen miért kell így veszekedni?
2012. febr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
76 szazalekos vagyok: en nem veszekszem, csak olyan fura, h az embernek nem lehet mas velemenye mint a masiknak. Miert baj ha maskepp gondolkodom? Vegig kulturalt maradtam.
2012. febr. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:

Kedves 76 %-os Te kezdtél el kötekedni. Jöttél a 13 ezres csizmával, amit eladtál 9 ezerért. Semmi köze ehhez a kérdéshez. nem arról volt szó, hogy a kérdező bolti áron akarta eladni a pelust, hanem hogy 3500 ft-ot sokalltak egy csomag Libero pelenkáért, ami amúgy 4700 ft az üzletben. Tehát a kedves kérdező 1200 ft-tal olcsóbban adta a bolti árnál, most itt teljesen mellékes, hogy Ő mennyiért jutott hozzá. Nem tudom hogy ezen mi a nem érthető.

Jöttetek itt a kuponokkal, valami írta hogy 40 %-kal olcsóbban veszi, hát erre írtam én, hogy nincs mindenkinek DM kártyája, nem gyűjti mindenki a pontokat, sőt sokan nem is vásárolnak DM-ben, annak bizony megéri ennyi pénzért.

Több, mint valószínű, hogy a pelust olyan vette meg aki nem kuponozik a fent említett üzletben, így igazán jutányos áron jutott hozzá. Kicsit úgy tűnik, hogy számotokra elképzelhetetlen, hogy valaki ne kuponoljon, mert folyton ezt emlegettétek. Már aki nem értett egyet a kérdezővel.

2012. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
Nem kotekedtem, olvass vissza figyelmesen, erveltem. Es elmondtam, h van akinek megeri, es van akinek nem. Es hogy ez logikus, marmint az, h nem mindenkinek jutanyos ar ez. O kezdett kotekedni, kb onnantol amikor okoskaimnak szolitott minket. Elfogadom, h sokaknak megeri, ezt bizonyitja az is, h megvettek tole. Ti azt nem tudjatok elfogadni, h nem mindenkinek eri meg. Ennyi...A csizmat egy peldanak hoztam fel arra, h soha semmit nem tudnek eladni annyiert amennyiert vettem. En ilyen vagyok, baj? Valaki irta, h a tescos ruhat dragabban eladja mint vette. Nem itelem el, ugyes, lelemenyes!!! De en se legyek azert hulye, mert mindig olcsobban adom el mint veszem, illetve egy ilyen pelenka vasraba nem mennek bele.
2012. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
Én nekem is az a fura, hogy azért, mert nem értünk egyet, lepontoz. Elég primitív stílus. Mi nem kötekedtünk, hanem én pl. levezettem, hogy én miért nem vettem meg. Különbözőek vagyunk, különböző döntéssel. De a kérdező ezek szerint még mindig nem érti, hogy mi a gond, miért próbáljuk magunkat már védeni, hisz ő támad folyamatosan. Tök gáz.
2012. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
Es az, h felhoztam a csizmat peldanak, konyorgom, miert kotekedes??? Nem inkabb erveles??? En azt is megirtam, ertem a kerdezo erveleset. Az enyemet miert nem lehet erteni?
2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
45%

És a gyerekét annyira kevertem bele, hogy megjegyeztem, hogyha ennyire ellentmondást nem tűrően vitatkozik idegenekkel a szaron, akkor ha a gyerekét is így neveli, az nagyon gáz.

Mert az ilyen ember nem tud kibújni a bőréből.

Szerintem.

2012. febr. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
86 szazalekos: te is logikusan levezetted az ervelesed, amibol az kovetkezik, h van akinek megerte, de van akinek nem eri meg. Szoval ugyanezt irtad amit mi. Tehat a kerdesre a valasz: van aki sokalja, van aki nem.
2012. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!