Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is sokallanátok?

Ti is sokallanátok?

Figyelt kérdés
Volt egy csomag bontatlan 80db-os Libero pelenkám.2csomaggal vettem a kislányomnak de mivel kiütötte,a bontatlan csomagot nem tudtuk elhasználni ezért eladtam.A rendes ára a dm-ben 4699Ft.De mivel én is 25%-os kuponnal vettem úgy az ára 3525Ft volt.Éppen ezért 3500Ft-ért árultam.A lényeg el tudtam adni.De volt aki még ezt is sokallotta érte.Igazából ezt nem értem hogy miért sokallotta?Hiszen ha nekem felajánlanának ennyi pénzért egy pelenkát egyszerre kapnák az alkalmon.Nektek mi a véleményetek?
2012. febr. 8. 20:23
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
53%
Ez tényleg igaz, hogy sajnos nagyon sokan ingyen vagy fillérekért akarnak dolgokat megvenni. Ne foglalkozz velük. Én pedig új triumph melltartót akartam eladni 1490 Ft-ért (nagy méretben) és erre jött, hogy odaadom-e olcsóbban. Visszaírtam neki, hogy ha látja, ez új triumph melltartó, ezt a boltban több ezer forintért vásárolhatja meg, úgyhogy nem adom olcsóbban. Nem vagyok madár.....
2012. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
63%

10:21 es vagyok: nem ertek akkor sem egyet veled. irtad, h mas is hozza tud, tudott jutni olyan aran ahogy te arultad, kuponok altal. Persze, h az ilyen sokalja, hisz elmegy az uzletbe es megveszi annyiert amennyiert te arulod. Akinek meg nincs kuponja, annak megeri. Te meg kell ertsd azt is, h van aki ugyanabban az arban hozza tud jutni az uzletben is. Az ilyen irja neked, h dragan adod. Szerintem logikus.

Masik dolog: ha te hasznot akarsz rajta, akkor eleve a vevonek semmi haszna belole, elmegy az uzletbe vasarolni. En igy gondolom. Kulfoldon elek, rengeteget vasarolok neten, ebayen is, uj dolgokat is. Ujat is fele annyiert veszek mint boltban. Azert vasarolok neten, h olcsobban jussak hozza. Aki neten arul ujat, annak nem kellett az adott dolog, rajtamaradt, tulnottek, haszontalan ajandek volt, igy orul, ha felaron is elmegy.

Szoval megegyszer: en nem ertek veled egyet, de gondolom ez nem baj. Nem vagyunk egyformak. Ha kirtad a kerdest, ilyen valassazl is kell szamoljal. Nem erthet veled egyet mindenki!

Szep napot!

2012. febr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Kicsit gondolkozz már légyszíves!Igazad van hogy ha bemegy a dm-be és megveszi 25%-os kuponnal,akkor ugyanannyiért veszi mint amennyiért én árultam.DE most itt kéne kicsit gondolkozni,ha tőlem veszi meg ugyanannyiért akkor MEGMARAD A KUPONJA!Ami szerintem mindenkinek jól jön.Tudod itt nálunk 50pontos kuponfüzetbe van egy 25%-os joker kupon amit bármire felhasználhat,200Ft után jár 1pont.Akkor számold ki az 50pont=10.000Ft

De lehet hogy te inkább elhasználnád a kuponodat mint hogy ugyanannyiért megvedd és a kuponod is megmaradjon.Elfogadom mindenki véleményét,a tiédet is.Csak nem igazán értem.

2012. febr. 9. 13:08
 24/54 anonim ***** válasza:
52%
En akkor sem vennem meg toled annyiert amennyiert te vetted. ( elmondasod szerint te sem 4699ert vetted, hanem 3525ert). De biztos azert gondolkodom maskepp, mert nem otthon elek, es itt folyamatosan uj dolgokat veszel fel aron, neten. ( legutobb 40 euros hastartot 15 euroert). Csak akkor vasarolok mastol, ha olcsobban adja mint az uzletben. Ertem en a pontokat amirol irsz, de engem az nem erdekel. De mondom, nem elek otthon.
2012. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
Megint en vagyok, ez lemaradt: otthon is regen vettem egyet s mast neten, pl sinlacot, tapszert, ujan, bontatlan, es joval olcsobban mint a bolti ar. Ezert gondolkodom maskepp. De megertem a te ervelesed is.
2012. febr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
31%

Kedves kérdező. azt elfelejted, hogy vásárláskor pontot is adnak. azaz, ha kedvezménnyel veszem, akkor is kapok érte pontokat.

És javarészt ott vásárolok, több száz pontom van, mert mindig gyűlik rá, főleg, hogy sokszor dupla pontokat adnak.

Soha nem fogyott még ki a pontom

én vagyok az 1. pontos, akit úgyszint lepontoztál.

gratulálok

én pénzügyes közgazdász vagyok, de te magyarázhatod az iskoládat, te nem érted......

2012. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
ja, bocs, még lefelejtettem, ma is jött a libero hírlevél. a giga mega csomag 4500 a tescóba, azaz a duplája mennyiségre, mint, amit te eladtál.
2012. febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom mi a bajotok. Nyilván akinek van kuponja, az nem fogja a netről megvenni ugyanannyiért, amennyiért az üzletben is megkapja, plusz pontokat is kap utána, én sem venném meg, mert nekem is vannak kuponjaim. De akinek nincs, annak ez jóval kedvezőbb ár, mint az üzletben, és a Tescoban sincs minden héten giga mega akció!

Szóval személyes átvétellel tejesen megéri, ha nem kuponoznék megvenném. Az meg marhára nem érdekelne, hisz nem is tudnám, hogy a kérdező mennyiért jutott hozzá, hisz nekem bőven megérné.

Egyik korábbi voltam

2012. febr. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

26-nak!!!

Milyen 1.pontos vagy?És kit érdekel hogy te pénzügyes közgazdász vagy?Az iskolának semmi köze ehhez a kérdéshez!Vagy mert neked ilyen iskolád van akkor okosabbnak hiszed magad?

Tökre bírom hogy minden kérdésnél vannak ilyen kötekedők.

Mégis volt akinek megérte,mert megvették.És én is kuponozok,de én speciel örülnék ha megmaradna a kuponom.

2012. febr. 9. 17:41
 30/54 anonim ***** válasza:
19%

Megint én. levezetem.

Hó vége van mondjuk. Van egy ajánlatom 3.500ft-ra. Kell pelenka.

van pontom, mindig, mint írtam, mivel mindig a dm-ben vásárolok, viszont pelenkát havonta 2x veszek csak.

Lényeg. Pénzem nemigen van hó vége lévén.

Így leszar...om, hogy megmarad -e a pontom vagy sem, a lényeg, hogy 2.400 ft környékén veszem meg.

Érted mostmár?

különböző vásárlási prioritások

FOGADD el más szempontját, egyébként nehéz sorod lesz az életben.

2012. febr. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!