Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mese tiltólistás nálatok?

Michael The Siren kérdése:

Melyik mese tiltólistás nálatok?

Figyelt kérdés
És miért?

szept. 8. 21:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
55%
Nagy cucc,a mi meséink is rém bugyuták voltak.
szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

Jajj...mert a Sebaj, Tóbiás olyan értelmes mese volt. Meg a Mézga meg a Nagy ho-ho-ho horgász, a Pampalini, a Kalánka néni, a Hupikék törpikék meg a többi. Vagy a Csőrike ugye. Milyen értelmes darab volt az is... 🤣🤣


Mégse lett belőlünk sorozatgyilkos.


Nem hal bele a gyerek, ha Bogyó és Babócát, Binget vagy Peppát néz.

Semmi baja nem lesz az ég világon. Kicsit jól fogja magát érezni pár percig. Ennyi.

szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
63%

Bing, Peppa, Spongyabob.

De amúgy is nagyon minimális mennyiséget nézünk tévét, inkább olvasás, társasozás stb. Nincs eltiltva a tv, de próbáljuk más irányba terelni, könnyű dolgunk van, mert mi sem nagyon tévézünk.

szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
54%
Tom és Jerry. Elszoktam a filmektől, aztán mikor ezt elindítottam, mert kérte, akkor én is beleszédültem annyi vágás meg rohangálás volt benne.
szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
45%
Hidd el addig örülj míg Binget meg Peppát néz. Majd hamarosan jön a kikido campus, diana, csani csenöl, elme rogyott testvérek és más hasonló ocsmányságok amikről le sem lehet vakarni mert az összes osztály társ, barát ezt nézi.
szept. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
#35 de nincs gyerekem…. 🙂
szept. 9. 14:08
 37/38 anonim ***** válasza:
71%
Ez most lehet fura, de én gyerekem nem néz tvt. És nem azért, mert szenteltvízzel locsolom a képernyőt és hujujj, szokta videóhívásban látni a nagyszüleit, a saját babavideóit is nézte már, meg amiket küld neki valamelyik rokon, kis üdvözlések, vagy ilyesmi, de így direktben nem ültetem le a tv elé és nem keresek neki mesét youtubeon. Rengeteg könyvet olvastam neki, azokból nincs megkötés, hogy melyik mese jöhet vagy sem, amit szeret, azt olvasom neki. Legjobban a scolaros tudományos nyitogatós könyveket szereti.
szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
56%
Mi is így csináltuk mint a 37-es, kb 2,5-3 éves koráig. Viszont nem ördögtől való a nézett mese se. Vannak kifejezetten jók is. Plusz nem kell mindennap és órákon át nézni. Nálunk heti 2-3 alkalommal nézhet. Ennyi. 4,5 éves. És attól függetlenül hogy tudja ki a Skye meg Elza, ezeket még nem látta. De ettől függetlenül szereti 😅
szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!