Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mese tiltólistás nálatok?

Michael The Siren kérdése:

Melyik mese tiltólistás nálatok?

Figyelt kérdés
És miért?

szept. 8. 21:08
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
44%
En meg csak varandos vagyok de terveim szerint azokat a meseket nezheti majd amiket en is neztem.. :). Vagy elotte megnezem es ha ugy gondolom rendben akkor nezheti. Persze feltetelekkel. Ertem itt estenkent 1 esti mese vagy hetvegen reggelente / delelott 1-2 rovidebb mese. Igy nottem fel szerintem rendben van. A nap tovabbi szakaban lehet konyvet olvasni es tarsai :)
szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%
ki a Pepa malacot írta, annak mi erre az indoka?
szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
76%
Bogyó és babóca és Peppa malac
szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
37%

Passz ,ha bugyuta is én hagyom hogy nézze,mint pl mehet a peppa malac mert nem káros vagy ilyesmi,pocoyo tilitólistás mert túlpörgeti. Bing-et sem.nézhet mert az elszomorítka valamiért 😅

Visszanézve a mi meséink is iszonyú bugyuták voltak.

szept. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
66%

21-es valaszan felbuzdulva erdekelne, hogy nektek van idotok meseket elore megnezni, mielott megmutatjatok a gyereknek?

Kisfiam 1,5 eves es meg nem mesezik, de en nem latom hogy erre hogy a francba lenne idom 🤣🤣

Ha van szabadidom, nem meset akarok. Kizart dolog!!! 😂😂

szept. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
84%

#25, 10 perc egy rész és utána 50x akarja ugyanazt úgyis. Meg ha egy sorozatból 2-3-t láttam, már el tudom dönteni, hogy valószínűleg megfelel vagy sem.


Én még nem tudom mi lesz, mert most lett ovis, és egyelőre keveset nézett ilyeneket, úgyhogy én sem ismerem őket. Amibe belefutottam eddig, azok sajnos nem igazán az általam helyesnek tartott értékrendet képviselik. Bogyó és Babóca oké, a múltkor egy narrált Pom-pom diafilmet néztünk, az is oké. Mikor vérvételre kellett mennünk, egy csomószor megnéztünk egy (autistáknak szánt, de bárkinek jó) videót, ahol egy kislány vérvételre megy, azt sokszor kéri azóta is, nekem ez megy az agyamra már. Ezen kívül "a vonatokat" szokta kérni, de az nem rajzfilmet jelent, hanem olyat amin igazi vonatok vannak, abból nem az emberi viselkedésről tanul. És az egyik korábbi válaszoló véleményével ellentétben szerintem a Kőleves meg az Égig érő paszuly is tök jó. Olyan történeteket mondjuk szívesen látnék, ami egészséges konfliktuskezelési mintákat ad, és nem tolja túl a nemi sztereotípiákat.

szept. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
26%
19 hónapos a fiam, csak hajvágáskor és néha pelus cserekor nézhet mesét, akkor bogyó és babócát néz. Nem is ismer mást, szóval el van ezzel. Én is mert sok bogyós könyvünk van és így tudjuk kötni őket azokhoz. Még nem tudom később hogy lesz ez a mese dolog. Láttam unokahugaimnak hála az itt felsorolt meséket és nekem mindegyik túl sok szinte, de ez majd alakul. Én örülnék ha tetszene neki a pom-pom, frakk és hasonlók amiket mi néztünk.
szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
54%
Ez az ovitól akar mesét nézni hülyeség. Tudja ki a Skye meg Elza, sőt ő is szereti őket, ha egy pólók ezek vannak, az akkor favorit lesz vagy vannak más Elzás, Mancs Őrjáratos dolgai. Viszont sosem látta ezeket tv-Ben. És az oviban sem beszèlgetnek erről… mint mi egy-egy érdekesebb sorozatról.
szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
82%
Mutattam neki régi meséket,de nem érdekli. Ez nem így működik. Amíg nem káros a mese csak szimplán bugyuta hadd nézze,persze mértékkel.
szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
87%
Azért nem szeretem a peppát, mert egy idegesítő kis görcs, csúfolódik, és nem oldják fel a konfliktust a mesében . A bing is baromi idegesítő, de ott legalább a rész végén összegzik, és némi tanulságot is levonnak a dologból.
szept. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!