Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik mese tiltólistás nálatok?

Michael The Siren kérdése:

Melyik mese tiltólistás nálatok?

Figyelt kérdés
És miért?

szept. 8. 21:08
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
64%
Már 11 a legkisebb is, de a Kerekmese volt tiltólistás. A csaj konkrétan beszédhibás, és magyartalanul énekli a ritmust a dalaikban. Nem akartam, hogy eltanulják tőle... :D
szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
25%
11# pedig a Kerekmese a legjobb a világon😀 az enyém még kicsi (10,5 hónapos múlt), így duck tévén kívül kb semmi nem érdekli, max néha megnéz 1-2 Bogyó és Babóca részt, de tiltani később max attól fogom, ami nagyon rémisztő lehet gyerekeknek. Mást nézhet, most az, hogy valami bugyuta...hát egészségére, ha őt mégis érdekli 😅
szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
72%
Pocoyo,konkrétan egyik részben azt mutatja hogy kell a fazékkal hisztizni ha nem az van amit akar és ennyi...🤔 tiltólistás másban nincs,ha valami érdekli hát az érdekli. Pl én imádtam a cápalit,most meg látom felnőttként hogy mennyire bugyuta mégis felnőttem😅
szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%

Bing - hisztis nyúl és Flop aki mindig el van szállva, mintha állandóan be lenne szívva..

Agyfaszt kapok tőlük

szept. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
49%
Drága anyukák! Nem tudom tudjátok-e, de a mesének nem a ti igényeiteket kell kielégítenie, hanem a gyerekét. Nyilván trágár, erőszakos mese minden ép elméjű embernek kilove. De a gyerek szemszögéből pl Bing egy követhető lassabb mozgás, egyszerű tortenetekbol álló mese. A mancs a 4+os korosztalynak tökéletes. Menő jarganyok, kalandok, kutyák, csapatmunka. A Nándi mesébe egy gyerek és apukája beszélgetnek, mindenféle autóról, számokról, egyszerű toetenesekrol, lassú, rajzolt formában. Ha ti ilyenektől agyfszt kaptok, akkor több másfélét kéne kapnotok és nem lenne ilyen alacsony az ingerkuszobotok. És ne legyetek onzoek. A mai gyerekeknek nem való Cska az égig erő paszuly meg a kő leves.
szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
76%

Tévében, kütyükön mindegyik.

Még csak két éves, szerencsére nem is igényli, a könyveket imádja.

Később gondolom majd az ovistársaktól fog függeni, hogy mit szeret, még nem tudom, hogy fogok-e tiltani valamit.

szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
39%
orbán fidesz-kongresszusos beszédei.
szept. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
#18 jogos
szept. 8. 22:26
 19/38 anonim ***** válasza:
57%

A peppa tiltólistás.

Egyébként meg egy hete jár oviba, és már emlegeti a mancs őrjáratot.

szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Awatpr0 válasza:
48%
Szeretem amikor full szubjektív válaszokat lepontoznak:D
szept. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!