Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a vélemémyetek erröl?

Menőcsajszi72 kérdése:

Mi a vélemémyetek erröl?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy pl egy váróban ül egy anyuka gyerekkel, a gyerek pedig már nagyon nyügös. Akkor egy szintén várakozó kb 20-25 éves lány oda ül melléjük, és megkérdezi, hogy a gyerek hozzá van-e szoktatva a képernyöhöz. Az anyuka azt válaszolja, hogy igen, hozzá van szoktatva. Erre a lány elöveszi a telefonját, bekapcsol valami mesét, és odaadja a telefont a kisgyereknek, hogy tessék, nézzen mesét, csak kussoljon már végre... Mi a vélemémyetek erröl?

júl. 20. 18:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Fúú mi lesz itt a "15 éves koráig az én gyerekem telefont sem látott" anyukáktól mindjárt :D
júl. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Jaja :D
júl. 20. 18:44
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy az én gyerekem, ne adja a kezébe más a telefonját akár képernyőellenes vagyok, akár nem.

Amúgy egyáltalán nem vagyok, de ha egy váróban ülök a gyerekemmel, ezer más baja lehet, amit nem old meg a telefonja, így rendkívül tolakodónak érezném és mivel gondolom nekem is elegem lenne már abból, hogy még mindig itt vagyunk, pedig a gyerekem hisztis, fáradt/éhes/beteg/stb., lehet lennék olyan lelkiállapotban, hogy el is küldeném az anyjába. :)

júl. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
3. válaszoló, ha ilyen karakán vagy, akkor a hisztiző gyerekedet is tedd helyre.
júl. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Akkor ok, ha megkèrdezi előtte az anyàt, hogy odaadhatja-e a gyereknek. Ha nem kèrdez rà, akkor nem ok. Annyi nem elèg, hogy kèpernyőzött-e már a gyerek.
júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, ha oda akarom adni megkapná az enyémet(nem szoktam), így elég furi hogy mért jut valaki eszébe ilyen.

Azért nincs a kezébe telefon mert nem akarom odaadni, mért gondolja, hogy ada kéne ő adja?

júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
6# pontosan így. Különben meg, ha nyűgös a gyerekem, foglalkozok, sétálgatok vele, nem kérem, h bárki belepofázzon, mit kéne ehelyett tennem.
júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Az anyuka nem én vagyok, hanem idegen.
júl. 20. 19:33
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Elkuldenem.

Egyebkent is azon lennek, hogy minden erommel megoldjam a helyzetet, nincs szuksegem egy idegen passziv-agressziv akciojara. Elhiheted, hogy egy ilyen helyzetben egy atlag szulo sem a legboldogabb.

Azert mondom hogy atlag, mert vannak olyan szulok, akik tenyleg szarnak bele, en ezt elhiszem. De azert a tobbsegunknek is nagyon nehez, ha a gyerek latvanyosan szenved mellettunk, ki tudja milyen okbol.

Es nem mindenre megoldas a telefon, ha hiszed ha nem. Az en gyerekem speciel 2 masodperc alatt dobna el, mert kb ennyi ideig koti le a mese.

Akkor lenne csak siras, az illeto reszerol…:D

júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

Hálás lennék, hogy lenyugodott a gyerek.(Én az én telefonomat nem tudnám odaadni neki, mert nincs benne sem mese, sem internet, csak otthon van internetem wifirol.)

Az én gyerekem otthon nézhet tévét, telefont, tabletot nem szokott.

Hogy aztán hogy vennénk el tőle?

Amíg nézi a telefont kitalálnek valamit...

júl. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!