Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés, tudom, hogy 2...

Teszt kérdés, tudom, hogy 2 vonal pozitív, akkor is ha halvány, de erről a tesztről mi a vélemémyetek?

Figyelt kérdés

Romed Movo tesztet csináltam, halványan, de időn bőven belül kijött a második csík és rózsaszín, nem szürke. Mi a véleményetek erről a tesztől? Megbízható? Csütörtökre nem vártam, viszont ovus szurkálást is 2 nappal később éreztem, a naptárhoz képest. Mivel naptár alapján voltunk együtt, elég hihetetlen az a második vonal. Folyamatosan érzem, hogy meg fog jönni, nem számítottam rá😱 Nem merek még örülni, holnap vagy holnap után ismétlek, egyenlőre felfogni sem tudom amit látok 😍

[link]

[link]

Remélem jók a linkek



2020. jún. 6. 06:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyértelműen pozitív! Gratulálok! 😊
2020. jún. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mire letelt az 5 perc még erősödött😍 mostmár inkább középerős 😍

[link]

2020. jún. 6. 06:52
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyértelmű


Halkan gratulálok


/ tavaly ilyenkor teszteltem én is..

februári a kisfiam🥰🥰/

2020. jún. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😍 tényleg nem akarok még nagyon örülni, félek, hogy pofára esek. Annyira hihetetlen
2020. jún. 6. 07:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű pozitív! Gratulálok! :)))
2020. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez bizony szép pozi, enyém is erősödött, mire megszáradt. Gratula
2020. jún. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia,

Gratulalok, hiszen mar 2napja kesik!

En ugyan igy voltam aprilisban!

Csutortokon kellett volna megjonnie, hetfoig vartam,de egyfolytaban feszult gorcsolt a hasam.

Remenykedtem.

Hetfo reggel csinaltam egy tesztet ami egyertelmuen latszott de 5perc mulva erosodott jobban.

Amugy nekem is 2nappal kesobb volt a peteeres, legalabbis ugy ereztem, mostmeg mar biztos. Igy hogy tudom hanyhetes.

11hetes leszek szerdan :)

Minden jot kivanok?

2020. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, a vegen ezt akartam !
2020. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!