Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hogyan oldjátok...

Anyukák ti hogyan oldjátok meg, hogy ne szakadjon ki a kisgyerek ruhája az iskolában?

Figyelt kérdés

Minden ruha kiszakad, a leggingset egyszer viseli a 8 évesem és ahogy hazajön millió lyuk van a hátsó felén, kuka.

Ha mackoban viszem, akkor játék közben a térde szakad ki.

Mindig normális markánsabb ruhában járattam a gyereket, de képtelenség állandóan vadiúj ruhákat venni, egy mackó 3-6 ezer Ft között van, magas növésű emiatt nem tudok venni neki olcsó sinsay ruhákat, mert nem mennek rá.

Szóval végül elkezdtem mondhatni topisabb ruhába járatni a lányomat, és ez nem tetszett a tanító néninek, valamint hosszú göndör haja van és megkaptuk, hogy a testi ápoltsága rendezetlen a gyerkőcnek.

Szeretném rendezetten végig csinálni a következő évet, de nincs már több gondolatom mit kéne tennem. Nektek van ötletetek?



júl. 2. 19:56
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem rejtett kancsal a kislány? Voltatok már szereolátás teszten (pola stb)? Nekem az van, jól látok közelre és távolra is, az összes táblát leolvastam, a legapróbb számokat is, de estem keltem, idővel egyre többet fájt a fejem, engem neurológiára vittek, aztán kiderült, hogy semmi ilyen probléma nincs, "csak" nem jó a térlátásom. Prizmás lencsém van a szemüvegben, aztóta nem vagyok olyan "kétballábas", mint aminek mondtak (mert nem is voltam, "csak" nem láttam a mélységet).

Ha semmi baja, de ennyire durván játszanak, hogy egymást fellökik ilyen szinten az baj. Mert előbb vagy utóbb valaki csúnyán megfog sérülni... Tanárok mit mondanak? Miket csinál szünetben? Ennyire durvák vagy a kislány feltűnően "ügyetlen"?

júl. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
*sztereo látás (bocsánat, elírtam)
júl. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!