Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti hogyan oldjátok...

Anyukák ti hogyan oldjátok meg, hogy ne szakadjon ki a kisgyerek ruhája az iskolában?

Figyelt kérdés

Minden ruha kiszakad, a leggingset egyszer viseli a 8 évesem és ahogy hazajön millió lyuk van a hátsó felén, kuka.

Ha mackoban viszem, akkor játék közben a térde szakad ki.

Mindig normális markánsabb ruhában járattam a gyereket, de képtelenség állandóan vadiúj ruhákat venni, egy mackó 3-6 ezer Ft között van, magas növésű emiatt nem tudok venni neki olcsó sinsay ruhákat, mert nem mennek rá.

Szóval végül elkezdtem mondhatni topisabb ruhába járatni a lányomat, és ez nem tetszett a tanító néninek, valamint hosszú göndör haja van és megkaptuk, hogy a testi ápoltsága rendezetlen a gyerkőcnek.

Szeretném rendezetten végig csinálni a következő évet, de nincs már több gondolatom mit kéne tennem. Nektek van ötletetek?



júl. 2. 19:56
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Eleve varrnék erősebb anyagból foltot a kritikus helyekre, ha elnyűtte, lehet cserélni. Létezik nadrág eleve ilyen dizájnnal.
júl. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem is a gyerekkel kell kezdeni. A székét meg kell nézni a kiálló szög vagy csavar miatt, az udvaron meg jobban kéne figyelnie.

A haját viszont ő maga szedi szét, ami nem jó. Ha beígéred, hogy levágatod, akkor tedd is meg. Én is nehezen vettem rá, hogy az iskolában már figyelnie kell erre. Nem figyelt, zavarta a hosszú haja, a felére vágtuk le. Így is bőven hátközépig ér és minden nap befonom, de ennél hoszzabbra jó sokáig nem hagyjuk neki, mert nem tudja kezelni. A lányodnak minimum hajpántot kéne viselnie, ha zavarja a csat.

júl. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
88%
9 evesem van, igaz nalunk egyenruha van (kulfold), de soha egy sem szakadt ki sehol. Es 2-3 evig birjak.
júl. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Fiam anno zokniban focizott az udvaron, vagy épp a legújabb cipőjében...de ott gyorsan be is tiltották a kinti focizást.

Lányom a cipőit amortizálja gyorsan le... Hiába mondom, hogy nem kap másikat....

Szóval vannak ilyen gyerekek. Ugri-bugri kellő figyelem nélkül...

Amúgy sni-s. Figyelemzavaros, súlyos tanulási nehézséggel.

júl. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam extra eleven, de 1-2 ruhájával járt csak így. Cipők hamarabb elkopnak, mint a nadrág. Pepco és sinsay ruhákat adok rá, drágább egyelőre neki felesleges. 8 éves
júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Úgy oldom meg, hogy Pepcos, Lidl-s, sinsayes, stb. nadrágjaik vannak. 8 éves fiú és 4 éves lány. Cipőt normálisat veszek nekik, ehhez ragaszkodom, de a többi ruhájuk nem márkás. Foltozgasson nadrágot az, akinek két anyja van, én ilyennel biztos nem szórakozok, inkább veszek olyat, amit nem sajnálok kidobni. Hozzáteszem még így is baromi ritkán mennek tönkre a nadrágjaik, a fiamnak talán 2x sikerült úgy eltaknyolnia egész tanévben, hogy kilyukadjon, a lányom meg nem is szakított ki idén egyet sem. Azért nem gondolom, hogy az normális, hogy 1 használatig tartson, még egy olcsóbb sem.
júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruhára megoldás, de lehet, hogy a gyereket kéne kivizsgálni. A lányomnak rossz a szeme és a tanév elején volt sok esés, lyukas nadrággal, mert nem ismerte a terepet, ahol szaladgálnak és nem látta jól, így a megszokás se segített neki megelőzni az eséseket. Mire megszokta, megszűnt a probléma.
júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%

24 válaszolo mėg a sni figyelemzavaros fiam sem csinált ilyet ja és szemüveges.


lányom ugri bugri volt még sem tete tönkre a ruháit.

júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Köszi 28-as!

Ám a fiam nem sni-s mégis csinált ilyet. (Most már 17 éves)

Sni-s a lányom. Lehet, hogy nem volt egyértelmű.

júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

8 éves a lányom. Még sose szakadt el ruhája a suliban. Mondjuk nem is leggingse van, hanem normális bõségû rövidnadrágjai.

Az ilyen feszülõs cuccok valószinûleg könnyebben szakadnak vagy kopnak ki.

júl. 4. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!