Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rossz anya vagyok a pelenka...

Rossz anya vagyok a pelenka leszoktatás miatt?

Figyelt kérdés
3 és fél éves autista lányom éjszakára még pelenkát hord. Elértük, hogy heti 3-4 balesete van, de anyósom folyamatosan leszid, hogy túl nagy már és nem kéne már neki. Viszont én büszke vagyok rá, hogy ennyi idő alatt sikerült a napi szintű baleseteket mérsékelni és haladunk. Nektek mi a véleményetek?

jún. 26. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár. Még egy átlagos, "normalis" gyereknél is tökéletes ez a tempó. Nem kell foglalkozni anyossal
jún. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
3-4 baleset még sok
jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Kisfiam nemsoká 5 és még éjszakára pelenkás. 6 éves korig nem gond. Főleg egy autistánál mivel idegrendszeri érés is kell hozzá. Ne halgass másra
jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Anyóst helyre kellene tenni. Az éjszakai ágytisztaságért egy hormon felelős, aminek 5-6 éves korig kell megjelennie.

(Auti lányom egyébként 3 év 8 hónaposan lett nappalra és 3 év 11 hónaposan éjszakára szobatiszta és tapsikoltam boldogságomban)

jún. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik auti fiunk 5 évesen lett teljesen szobatiszta és ágytiszta. A kicsi, szintén auti, 1,5 évesen lett ágytiszta és 7 évesen szobatiszta. Pelenkásan kezdte a sulit, félévre ő kérte, hogy már nem kell, mert ő már nagy! Nagyon büszke vagyok rá!

A barátnőm auti és középsúlyos ért. fogy. fia 11 évesen lett szobatiszta. Megünnepeltük, hogy milyen ügyes. Azóta már 13 és éjszakára sem kell már a pelus és ez hatalmas fejlődés ám!

Anyósodat tegye helyre a férjed. Teljesen normál fejlődésmenetű gyerekeknél is lehet nehéz a szobatisztaság kialakulasa, ahol pedig idegrendszeri probléma van, ott méginkább! Minek versenyezni meg stresszelni ezzel? Inkább örüljetek neki, hogy milyen ügyes és milyen szépen halad a lányotok!

jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A fiam teljesen ép, semmi baja nincs, csak rohadt mélyen alszik 5 éves és pelusos éjjel.
tegnapelőtt 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!