Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti, hogy csináljátok a pelenka...

Ti, hogy csináljátok a pelenka leszoktatását?

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk ,nappal nem adok rá pelust ,de a délutáni alváshoz adok ,persze mikor fel kell akkor le veszem és éjszaka is adok rá pelust ..Azt halottam hogy ez így nem jó! Ha nappal nem adok rá akkor mikor alszik akkor se adjak ???Na ??Kíváncsian várom válaszotokat ..
2010. jún. 10. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes

ahogy csinálod

2010. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=80&keres..

Teljesen rendben van, ahogy csinálod! én mostanában már a délutáni alváshoz sem adok a 21 hónapos lányomra pelust, mert soha nem pisil be olyankor. mikor felébred, azonnal ráültetem a bilire. te látod, hogy alvás közben bele szokott-e pisilni a pelusba vag sem. Ha nem, elhagyhatod akkor is.

2010. jún. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!
2010. jún. 10. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is így csininálom. Szintén kertes ház, egy szál bugyiban szaladgálás. A lányom 3 napja kizárólag a bilibe pisil kakil, de délután meg este még kap pelust, bár már két napja egyikben sem volt pisi és iszonyú hiszti árán tudom csak ráadni. Még várok pár napot, ha továbbra sem lesz pisi a pelusba, akkor nem adok rá délután, az éjszakát meg meglátjuk, mert 12 órákat alszik egyhuzamba.


Én minden alvás előtt ráültetem a bilire és szépen bele is pisil, ha csak kicsit akkor is.


Sok sikert Nektek!

2010. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én csak az esti alváshoz adok, a délutáni alvásnál csak teszek alá egy pelenkázó alátétet, de eddig még nem történt így baleset.

Csak az a problémám, hogy ha én nem ültetném bilire, akkor ő soha nem szólna, hogy pisilni kell. A tietek szól?

Az enyém 3 éves.

2010. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok Az enyém még csak 21 hónapos és 1 hete csináljuk. Néha szól, de vannak még "balesetek", persze akkor azonnal kiabál, hogy "anya!pisi!" :)))) Olyankor megdicsérem és elmondom, hogy legközelebb a bilibe kellene pisilni :) Nem szidom, hisz még nagyon az elején vagyunk a dolognak. Ha ráültetem a bilire nyugodtan ül rajta, legtöbbször már bele is pisil... persze olyan is van, hogy megunja az ücsörgést, arrébb megy és akkor pisil :)
2010. jún. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

15.03-as vagyok. Én mikor elkezdtem szoktatni mindíg adtam rá bugyit, és ha bepisilt mindíg sírt, hogy anya kicseréljük, befolyt. Mióta ráül a bilire és belepisil, azóta szól is meg nem is, van, hogy én kérdezek rá és akkor ráül, de pl tegnap a nagy játékban elfeletkezett magáról és néhány csepp becsepegett a bugyiba és mint az örült szaladt az udvaronn végig, hogy anya, pisilek bilibe. :)) Nagyon édes volt.

Az én lánykám 2 éves múlt.

2010. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm !Az én fiam augusztusban lesz 2 éves ,de nem mondja ,hogy pisi mi is 1 hete kezdtük el de még semmit nem mond mármint kaka ,pisi remélem majd csak sikerül.
2010. jún. 11. 07:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam is augusztusban lesz 2 éves. Nagyon ritkán mondja, ha pisilnie kell, de ez a szám elhanyagolható. Inkább én mondom neki, hogy menjünk pisilni, és akkor jön is. Kaki csakis pelusba, nem is szól miatta. A délelöttök pelus nélkül zajlanak baleset nélkül, de a délutánok még balesetekkel folynak. Én akkor sem leszek elkeseredve, ha csak jövőre sikerül a dolog.
2010. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!