Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha egyre kevésbé...

Mit csináljak ha egyre kevésbé tudom szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fiam egyre csúnyább lesz az idő előrehaladtával, most 14 éves.


Sokszor azon kapom magam, hogy enyhe undorérzet fog el, ahányszor belegondolok, hogy néz ki a fiam, nagyon csúnya szegény, tartok attól, hogy a lányok nem igazán fognak rajongani érte később se.

A helyzetett rosszabbá teszi, hogy a legjobb barátnőmnek jóképű,helyes fia van.


Mit csináljak?



egy kétségbeesett anya


2013. jan. 31. 12:37
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
meglesz
2013. jan. 31. 18:34
 32/40 anonim válasza:
Te ezzel nem tudsz csinálni semmit, ellenben én egy akkora pofont adnék neked hogy a hajad leég! Mégis milyen anya az aki nem szereti a gyerekét?! Nem minden lánykának számít a külső...
2013. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Atya Úr Isten!!!!ilyen nincs!ez vagy kamu,vagy ha tényleg komolyan gondoltad amit írtál akkor húzz el nagyon gyorsan egy pszichiátriára mert nem vagy tiszta agyilag!!!
2013. febr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
67%

Két variációt tudok elképzelni.

1, te a szóban forgó fiú vagy, nem pedig az anya, ha ez így van, akkor ne aggódj nem minden a külső...nincs két egyforma ember a világon,lehet, hogy valakit pont ez fog meg....fel a fejjel!!!Ne emészd magad ilyen hülyeségeken...ha valaki szóvá teszi, küld melegebb éghajlatra...a párommal 7 éve vagyunk együtt, kaptuk a leszólásokat,mert hogy vagyok képes összejönni egy ilyen pasival..de nem érdekelt,imádom a mindenem,a kislányommal együtt. Szóval, húzd ki magad, és gyerünk:)


2,te valóban az édesanya vagy,már ha ez a megfelelő szó.Ne haragudj, de egyszerűen nem tudom felfogni, hogy hogy lehetsz ennyire önző,beképzelt..Az önzőt úgy értem, hogy nem a tulajdonod, nem egy tárgy amit kedved szerint alakíthatsz,tehát hogy mit csinálj!??fogadd el a gyermeked olyannak amilyen, és állj mellé, nem neked kell, hogy tetsszen, nem te fogsz vele a későbbiekben együtt élni...és ha ezt érezteted vele, akkor ne csodálkozz, hogy egy lelkileg megtört ember lesz...a te jóvoltodból. A beképzelted, pedig úgy értem, hogy mit gondolsz, te tökéletes vagy!!?? Bomba formával,akikért döglenek a pasik...elvégre, a te gyereked,kire kéne hogy hasonlítson a szomszédra!!?? Nevettséges....:)Igen mikor kicsi volt aranyos kis bababőrrel,akkor így imádlak úgy imádlak most meg, ocsmány,csúnya, stb...ilyenkor teszem fel a kérdést, hogy minek vállaltál gyereket,csak az első pár évre terveztél!!?? Komolyan mondom, el sem tudom képzelni, hogy egy szülő így beszéljen a gyermekéről..jó mélyen elsüllyednék, főőleg, hogy ide kimerted írni ezt az ocsmány kérdést,mert ez az ocsmány nem a fiad!!

2013. febr. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell rögtön mindennek elhordani azt aki lelkileg beteg és segítséget kér! Ha neki ez jó volna nem írja ki a kérdést. Azt sem bántjuk akinek testi betegsége van és az miatt nem tudja rendesen ellátni a gyermekét. Ő sem más! Ezt kéne megérteni. És ha ezt felfognák végre az emberek, akkor szégyenkezés nélkül egyből az orvoshoz menne az ilyen, és nem egy névtelen oldalon próbálkozna.
2013. febr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Tudod 35-ös azért vannak ezek a hozzászólások, mert ez a kérdés bűzlik. Erősen kamuszaga van. Vagyunk itt néhányan akik már sok mindent láttunk.
2013. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
35-ös vagyok. Nem mondom, hogy a fejemben nem fordult meg, hogy kamu, de ha egy kérdést nem tartok valódinak, akkor inkább nem felelek rá. Ha tévedek, akkor csak feleslegesen bántanám a kérdezőt, ha meg nem, akkor minek foglalkozni a kérdéssel?
2013. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Viszont a 35-ös hozzászólásodban sem igazán az érdekelt, hogy segíts a kérdezőnek, hanem a válaszadókat kritizáltad. Ez egy ilyen oldal. Jönnek negatív hangvételű válaszok is. A kérdező utólagos hozzászólásai egyáltalán nem tűntek kétségbe esettnek. Ha visszaolvasol láthatod, hogy a segítő szándék sem hiányzott, csupán a kérdező nem reagált rá. Engem egyébként az háborít fel, hogy néhányan sportot űznek mások jóhiszeműségéből. Pedig én is inkább szoktam komolyan válaszolni, mint bírálni bárkit is. Ám ennél a kérdésnél szakadt a cérna.
2013. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Ha ez valós kérdés lenne,pont a társadalmi elvárások miatt,pont a szégyenkezés miatt,nem győzte volna a kérdésében és a kommentelésében körbeírni,óvatosan fogalmazni az érzéseit.....ha valaki nem szereti úgy a gyerekét ahogy kellene,és ebben semmi tudatosság nincs,akkor sem az ocsmány és az undorító jelzőket használja!Pszichopata embereket pedig itt,úgysem lehet "megmenteni"!!! KAMU!!!
2013. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Azt még elmondom, hogy én az emberi butaságot és a tudatlanságot sokkal jobban tolerálom, mint a tudatos félrevezetést vagy gonoszkodást. Hát nekem azért ennyire nem szeretem ez a kérdés.
2013. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!