Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha egyre kevésbé...

Mit csináljak ha egyre kevésbé tudom szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fiam egyre csúnyább lesz az idő előrehaladtával, most 14 éves.


Sokszor azon kapom magam, hogy enyhe undorérzet fog el, ahányszor belegondolok, hogy néz ki a fiam, nagyon csúnya szegény, tartok attól, hogy a lányok nem igazán fognak rajongani érte később se.

A helyzetett rosszabbá teszi, hogy a legjobb barátnőmnek jóképű,helyes fia van.


Mit csináljak?



egy kétségbeesett anya


2013. jan. 31. 12:37
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
De értsétek már meg, hogy nem kamu, nagyon rossz érzés amikor a barátnőmnek a fiát mindenki dicséri a munkahelyen, az enyémet meg nem.
2013. jan. 31. 12:49
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem kamu. én azt javasolnám, h te fordulj szakemberhez, mert az nem teljesen normális, hogy ennyire "idegenként" tekintesz a fiadra és ítéledmeg a külsejét, illetve az sem, h a megítélésében számodra csak ez számít (erre is csak idegenek képesek). azonkívül a tiéd és a férjedé, akit szeretsz, szerettél, tehát elvileg a kettőtök vonásait is fel kellene fedezned benne, ami szinté jóérzéssel tölti el a szülőket, még akkor is, ha nem ők Barbie és Ken és ebből adódóa a gyerekük sem egy Adonisz. Kérj segítséget! szegénygyerek, borzalmas lehet ez neki, mindkettőtöknek az segítee, ha TE fel tudnád ezt dolgozni és "vissza tudnál térni" a normális anyai érzésekhez. ehhez kell a szakember.


azért engem is ledöbbentettél, azt hittem, a fiad minimum erőszakos bűnöző - pedig általában (kis kivétellel) még akkor is töretlenül szeretnek az anyák. nemhogy így :-(

2013. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom te sem vagy akkor valami szép...
2013. jan. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Nem szabad a gyerekedet senkihez sem mérni. Gondolkodj el, hogy neked, miért ekkora nagy csalódás, hogy nem olyan szép a fiad. Nem ártana tényleg pszichológushoz fordulnod, mert ha így haladsz akkor a fiadba szorongást ültetsz a külseje miatt. Tudom, szeretnéd ha a te gyerekedet is ugyanúgy dicsérnék, mint a barátnődét. Ez valószínű, hogy mélyebben gyökeredző probléma. Kétlem, hogy csak most jött elő, hogy a fiad nem szerinted nem szép és ettől egyre kevésbé szereted. Egy gyerek nem mutiba készül. Hogyha kinőtt a mutimagad putyuskám korból és nálad ez ekkora gond, akkor tényleg segítség kell.
2013. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy tűnik hogy egy kamasz gyerek próbálkozik itt épp, lehet úgy érzi hogy ő nem szép és az anyukája is így gondolja de ilyen valóban nincs.

Ha felnőtt emberként EZ ÉRDEKEL hogy a kolléganőd fiát dícsérik mert helyes a tiedet meg nem, akkor viszont nagyon nagyon éretlen mondhatni megrekedt személyiség vagy és helyedben szakemberhez fordulnék mert ez nem normális dolog.

Nekem 3 kicsim van, nem vagyok vak és attól mert ők megszülettek nekem még nem romlott el a szemem, 2 szép 1 meg nem annyira, de édes tündéri és számomra gyönyörű mindhárom és amiatt mert egyiket mindig agyondícsérik másikat meg nem, semmit se érzek, nem zavar, nem érdekel.

2013. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Szerintem minden szülő szép gyereket akar.
2013. jan. 31. 13:19
 17/40 krisztivan ***** válasza:
89%

Szerintem dobd ki a lakásból!De elöbb vágd a fejéhez,hogy milyen ocsmányul néz ki(persze ezeket a külső jegyeket tőled is örökölte)és akkor elkezdheted a következő gyereket gyártani.Ha az is csúnya lesz akkor újra.

Ne haragudj de mit vársz itt tőlünk?Nincs olyan anya aki így látná a gyerekét mint te,ehhez Neked kell segítséget kérned.Ha a kamasz fiú vagy ,akkor is kérj segítséget,mert egy jó beszélgetés sokat dobhat az önbizalmadon:-))

2013. jan. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
17 es minden szavával egyetértek.
2013. jan. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

16.

szerintem minden szülő szépnek látja a gyerekét

2013. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
48%
Te még anyának mered nevezni magad?????? Hofy te mekkora egy utolsó undorító nő vagy .. :D ...
2013. jan. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!