Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha egyre kevésbé...

Mit csináljak ha egyre kevésbé tudom szeretni a fiamat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a fiam egyre csúnyább lesz az idő előrehaladtával, most 14 éves.


Sokszor azon kapom magam, hogy enyhe undorérzet fog el, ahányszor belegondolok, hogy néz ki a fiam, nagyon csúnya szegény, tartok attól, hogy a lányok nem igazán fognak rajongani érte később se.

A helyzetett rosszabbá teszi, hogy a legjobb barátnőmnek jóképű,helyes fia van.


Mit csináljak?



egy kétségbeesett anya


2013. jan. 31. 12:37
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem lehet a kerdeseket is pontozni?
2013. jan. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

Amennyiben valós a kérdés, akkor kedves Anyuka, kérj ajándékba egy ásd el magad felszerelést. Képes vagy undorral és szánalommal nézni a saját méhed gyümölcsére, mert nem a tipikus cuki fiú kategóriába tartozik? Szégyelld Magad, de nagyon. Attól, hogy vannak testi hibái, még a TE GYEREKED. Te szülted. Te neveled. Akár csúnya, akár szép, egyetlen kötelességed van: SZERETNI.

A másik pedig, hogy miből gondolod, hogy nem fognak érte rajongani a csajok? Van jó néhány nem túl szépnek titulált fiú barátom, és nincs gondjuk a nőkkel. Vannak olyan lányok, akiknek nem feltétlenül a külső számít. Nem mindenki a pojáca bájgúnárokat szereti. Nekem is többféle barátom volt, lapátfülű, csálé fogú, 50 kilós egyszálbél vagy éppen 120 kilós mackó. Nem mindenkinek a külső a lényeg.

És amúgy lehet, hogy felnőtt korára kifejezetten helyes pasi lesz. Azok, akik a középsulimban 14-15 évesen pattanásos, esetlen kamaszok voltak, most igencsak helyesek. De ha nem szépül meg, akkor is szeretned kell, mert a fiad. Talán kitagadod, ha -ahogy Te fogalmaztál- nagyon csúnya marad?


27N

2013. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

"Azok, akik a középsulimban 14-15 évesen pattanásos, esetlen kamaszok voltak, most igencsak helyesek."


Ja és ez törvényszerű szerinted, hogy aki undorító az helyes lesz? pfff...

2013. jan. 31. 15:49
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
undorító??? de hogy tudsz így beszélni róla?? SZAKEMBEEEER. pszichológus. de sürgősen. Gondolom (már ha valóban szülő vagy és nem a kamaszgyerek maga) vele is érezteted hogy undorító ha szavakkal nem is, akkor máshogy. Örökre szóló sérüléseket okozol neki...
2013. jan. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

15:39 vagyok.


Ismered a mondást, miszerint azt utolsókból lesznek az elsők?

Én 13 évesen duci és pattanásos voltam. Most vékony vagyok, nagy mellem ugyan nincs, de sokak szerint elég csinos.

Az egykori tanáraim és osztálytársaim nem győznek csodálkozni.

És igen, a legtöbb olyan srác a középsulimból, akit a külsejük miatt cikiztek a többiek, igenis jó pali lett.


27N

2013. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
De ő évről évre egyre ocsmányabb, hiába próbál változtatni rajta.
2013. jan. 31. 16:14
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt jó anya vagy... ocsmány, undorító....ilyet mersz mondani a fiadra??? Jézusom...
2013. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%
KAMU!!!
2013. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Négy gyerekem van, sok mindent láttam már ezért azt mondom, menj, szórakozz máshol. Te nem egy kétségbe esett anya vagy. Te mások jóhiszeműségét kihasználó és azon gúnyolódó tininek látszol. Még soha senkit nem osztottam így ki, de az anyai érzéseket gúnyolod azzal amit teszel. Ha valóban ilyen lennél a gyereked már rég depressziós lenne. Sőt tovább megyek. Mivel a személyiség amit itt mutatni próbálták kóros és nem egyik napról a másikra alakul ki, gyanítom, hogy a gyerek már nem élne veled. Mert akit ilyen szinten visszataszítónak gondolunk, nem szeretjük és nem gondoskodunk róla tehát a gyámhatóság már rég vitte volna a kicsikédet. Egyébként egy anya nem képes (az érzelmi kötelék miatt lehetetlen)kamaszkorban megundorodni a gyermeke külsejétől. Ha undorodik, akkor azt születésétől teszi. Na és akkor egyből el is utasítja, ilyenkor lehet gyermekágyi pszichózis a háttérben, vagy egyéb előzmény miatti kóros állapot. Szóval kedveském menj máshova kedélyeket borzolni..
2013. jan. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

[link]


És ha már ott vagy, akkor lassan csináld, fájdalmasan...

2013. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!