Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha későn kezdjük a hozzátáplál...

Ha későn kezdjük a hozzátáplálást kevésbé fogja szeretni az izeket?

Figyelt kérdés
Van valami összefüggés? Aki hamar elkezdi jobban szeret a babája enni mint aki sokáig csak szoptat ill. sokáig kap anyatejet a baba?
2008. szept. 9. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem LEHET összefüggés. Nem mindenképpen, de én úgy vettem észre, hogy azért akad. Pl. unokatesóm kisfia három éves, hét hónapos koráig csak szoptott, és még mindig szopik néha. Csak joghurtot hajlandó enni, gyakorlatilag semmi mást. Meg egy-két bébiételt. De semmit, amit rágni kéne. És láttam még pár ilyen gyereket. Nem tudom, hallotál-e az ételfóbiáról. Sok kutató ezzel hozza összefüggésbe. Szerintem meg kéne találni az egyensúlyt, de a mai kor embere a túlzások embere, ezt már régóta hangoztatom. Valamelyik irányba mindig túlzásba esnek az emberek.
2008. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kislányom CSAK szopizott 6 hónapos koráig, mégis mindent szeret.
2008. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 7 hóig CsAK szopott, aztán is csak fokozatosan fogadja el az ízeket, kóstoltattam már 6 hótól, de utált mindent..Azóta se (10hó) egy nagy zabagép..ha nagyon éhes akkor immel ámmal megeszi a nem kedvelt dolgokat is, de ha nem annyira akkor esze ágában sincs megenni egy csomó féle kaját. (mondjuk én nem sózok, cukrozok pluszba meg ilyenek..)Viszont még mindig szopizik elég gyakran.
2008. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!