Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért jön mindenki azzal,...

Miért jön mindenki azzal, hogy a mai kamaszok milyen rosszak, k. vák, plázapics. ák, meg sorolhatnám?

Figyelt kérdés

Na szóval nem értem miért jön mindenki (mint a való életben, mint a gyakorin) azzal, hogy a mai kamaszok milyen rosszak. Az 'alapmondat': ''A mai 15-16 évesek isznak, cigiznek, csak a szexen jár az eszük, a lányok kiteszik a mellüket, kisk.vák stb''

1: vegyük előbb a nagyszüleimet: nagymamám kb 10 éves kora óta cigizik. Persze azt hozzá kell tennem, hogy Ő ledolgozta az életét. Gyerekkora óta dolgozott, hogy ne haljonak éhen. Elmondása szerint anno a cigi 'maga a megnyugvás' volt a lelküknek....szükségük volt rá, hogy bírják a nyomást.

Most vegyük a szüleimet: anya 15 éves kora óta cigizik....pedig neki már megvolt mindene (nagyival ellentétben) mégis rászokott.

A tanáraim: a hittantanárunk (akivel nagyon jóba van az osztály) szintén, 13 éves kora óta szívja (és a többi is korán kezdte)

Szóval kérdem én; mi változott meg? SEMMI! Nem értem akkor miért itélik el a dohányzó fiatalokat? Kérdem úgy, hogy én 2-szer szívtam bele, és ABSZOLÚT NEM ÍZLETT!


Most ugyanez a helyzet pl a sminkkel, a mini ruhával, meg stb. Megnéztem pár képet anyáról -és a bnőiről- és abszolút olyanok mint 'mi'!

Oké, vannak extrém dolgok (pl az emo és a vele járó smink) de hát kérem szépen régen is voltak, csak akkor a punk, retró stílus volt a menő, a tarajos haj, meg stb.


Nem értem miért jön mindenki ezzel a dumával hogy a 'mai kamaszok milyen éretlenek'. Miért régen nem voltak azok?? Mert szerintem ez hülyeség! Apám még el is szökött otthonról, egyszer 50000ft-t gépezett el a haverjaival (ami akkor azért nem volt kevés pénz) és elmondása szerint sokan tették ezt.


Férre értés ne essék, nem arról van szó hogy én egy romlott lelkű lázadó kamasz vagyok,sőt! 16 éves vagyok, nem iszok, nem cigizek, nem is pasizok, (persze ismerkedek már a másik nemmel, szépen lassan) és kitűnő tanuló vagyok. Viszont pl. a sminket és a divatos rucikat imádom :D


Csak már néha hányingerem van amikor olvasom hogy a mai kamaszok ilyenek meg olyanok.

Amit a legjobban rühellek az a következő 'alapmondat' : '' a mai kamaszlányok azt hiszik érettek, mert már nő a mellük és menstruálnak. Pedig ez nem jelenti az hogy érettek lennének''

Na ettől a falra mászok tényleg.


Szóval nem kellene ennyire eltúlozni a dolgokat, sőt, az lenne a legjobb ha nem foglalkoznánk másokkal.


Amúgy ugyanez a véleményem a kur.vákról is. Mindenki 'odavan' hogy jahj Istenem, ott egy kur.va, milyen undorító stb. Arra senki nem gondol, hogy az a nő 3 éhes gyereket etet, és azért csinálja amit csinál mert egy ft-ja sincs, és dolgozni sem tud. Nem azt mondom hogy helyes, de ez sem 'új dolog'. Régen is voltak, (géshák, tudom nem = a kurv.ával, de hasonló azért, meg Európában is voltak)


Szóval nem értem miért kell vkit leplázapics.ázni ha jól öltözik, vagy lekur.vázni ha esetleg kifesti magát, meg miért kell ez a 'menőségből teszi mert eza divat' duma. Régen is voltak lázadó kamaszok, sőt abból kifolyólag amit apa és nagyiék(!) meséltek, a mai kamaszok elég 'gyengék)


16l


2012. nov. 25. 22:26
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%
A cigit korosztály nélkül el kell ítélni
2012. nov. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
56%
Másik amin nevetek hogy én már a 80as években is ugyanezt olvastam. Hogy a mai fiatalok. Hogy régen bezzeg nevelték a gyereket. Mindenkinek ajánlom a Gyermekünk magazin akkori számait. Vagy Aristoteles kifakadását a fiatalokról. Nincs új a nap alatt max igaz az hogy egy csecsemőnek minden vicc új, az emberiség meg mindig újra és újra lefutja ugyanazokat a köröket.
2012. nov. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
30%
utolsó már ne is haragudj,válaszoltunk egy kérdésre,attól,hogy nem az a felfogásunk,hogy persze természetes hogy a tinik ribik és megkeféltetik magukat gyerekként,mellette isznak,cigiznek is,nem vagyok se aggszűz,se satfara,látszik a te felfogásod is megmaradt azon a szinten ahol a kérdező tart a 16 évével,ráadásul,még a szövegértés sem megy neked
2012. nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
100%

megosztanám veletek aminek ma délután a fül tanúja voltam 3 15-16 éves lány jött mögöttem a következő volt a párbeszéd.

-Mi lenne ha ma feljönnétek hozzánk,mindenki hozna piát és bebasznánk.

-Én sajnos nem ihatok!

-Miért terhes vagy?

-Igen-

-És mi lesz megtartod.

-Dehogy elvetetem.

-Jól teszed, a barátnőm is most volt abortuszon azt mondta nem nagy szám,szóval nyugi nem lesz gond.

Na szerintem igazunk volt abban,hogy milyen némely kortársatok.

2012. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén !

Szerinted az normális, hogy már 4 éve azt hallgatom az osztálytársaimtl, hogy ki kivel hogyan szexelt, mlyen volt az orális szex meg hasonlók ? Csak sokkal vulgárisabb kifejezesékkel.

Szerintem baromira nem...

mindjárt 18/l

2012. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!